Destek diametrion sevkiyat harici çıkmıyor neden

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -NoiR-09 tarafından 1 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -NoiR-09

-NoiR-09 User

5-4 den en az 25 gümüşkutu açtım daha bir kere vermedi önceden herkes burdan 20diametrion 100de-100 çıkyormuş ama şimdi çıkmıyor bu haksızlık değilmi daha 5-4den bir tane bile diametrion alamadım yoksa kaldırıldımı gümüş kutulardan

yada daha kolay nerden bulabilirim kapılardan da denedım birtek hades ve kuper kapısı yapmadım şu 1 ayda 2 sefer kronos olmakla diğer her kapıdan 5 6 kez yaptım ama sadece sevkiyattan geliyor başka yerden çıkarmak nasip olmadı

yardımcı olurmusunuz!

2. dostum o bug gibi bişeymiş herhalde krediyle gümüş sandık mı alınıyormuş neymiş sadece ilk geldiği gün oldu ve hemen fikslendi o yüzden sadece önceden haberi olan bi kaç zıpır alabildi diametrionu

galaksi kapılarından ve sevkiyattan gelmekte şuan bazen günlük giriş ödülü olarak ya da etkinliklerde anahtar karşılığında alınabiliyordu galiba sonuncusundan emin değilim

şuan için elde etme yöntemi sevkiyat, kapı, günlük giriş

kapılardan düşük şansla düşmekte o yüzden yapıcak bişey yok bizde aynı skntıyı yaşıyoruz

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. -NoiR-09

-NoiR-09 User

bugün 2alfa 1beta 1 gama 1epilson yaptım hiç vermedi sevkiyattan 3 5 tane gelerek nasıl tamamlanacak ben anlamadım

supportta ada yazıcagım bir duzeltme gelsin

4. titans___

titans___ User

Önceden taramalar var denip kullanmaın diye tsler de söylenir di , ben kullanmadım nedeni işten gelip bilgisayarı açıyorum onda da bot kullanmam bana saçma geliyor , başkaları taramalar da haritaya çıkamıyorlar , diametrion sade modül geldiyse değerleniyor yoksa boş bence .

5. -NoiR-09

-NoiR-09 User

Plus gemiler i almak için lazım diametrion

Sayfayı Paylaş