diametron

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve **ShApLy™**[ßĪĿØ] tarafından 23 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ne hammaddeymiş be göbegim çatladı halen 2500 toplayamadım goli plus iyi modüllerim var çok zor şu hammadde ya da ben mi toparlayamıyorum kapı yapıyorum sürekli ve sevkiyat başka yolu var mı bilen varsa yazsın lütfen

2. varsa payment vardır başka yolu yok hızlı sevkiyat yapabilirsin çok acelen varsa urin bolsa uriyle.

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Sevkiyat, ABG veya hades. :(

4. sadece abg ya da hades değil bütün kapılar veriyor zannedersem...üç kere zeta yaptım birinden 143 birinden de 161 adet verdi bir kerede vermedi..

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Kazanma garantisi değil de kazanma şansı olduğundan dolayı hem ne kadar vereceği kesin değil hem de kazandırıp kazandımayacağı da kesin değil..

6. ben sevkiyattan topladım.50-60-70 kadar izin toplayabilirsen bağla seriye ordan gelen izinide bas 10k lık toplayıcıya.urin bol olmalı madur olup çökmememen için

7. seriye baglayamıyom prime kuponu da yok :(

8. Kronos kapısından da güzel düştü bana pazar günleri. Tabii düşmediği de oldu mu, şüphesiz :D

Sayfayı Paylaş