Dikkat ❗❗❗

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Ric0 tarafından 10 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ric0

Ric0 User

Merhaba!
    Klan üyelerinden duyumlar aldım ki Bigpoint şimdi AMD grafik kartlarındaki erişim sorunuyla başa çıkmak için tarayıcı kullanarak oyuna erişen kişileri de yasaklamayı planlıyor. Çünkü Bigpoint'e göre bu, oyuna müdahale eden harici bir programdır, yani anlayacağımız, AMD kartlarına sahip olan ve bir yıldır giriş yapamayan mağdur kişiler için uygun hukuki adımları atma zamanı ve Bigpoint'in bunu düzeltmek için bir şey yapmadığı için yüksek tazminat talebiyle toplu bir dava açma zamanı. Script tarafından haksız yere hesapları yasaklanan ve çoğu kendi hesaplarını manuel olarak kontrol etmek için bilet yazarak ve bildirim göndererek, yasadışı yazılım kullandıklarını iddia etmek için herhangi bir kanıt sunulmadan hesaplarına el konuldu.
    Bu andan itibaren, oyunculara para karşılığı hiçbir şey satın almamalarını, prim, indirim, uridium ve diğer ekstralar dahil olmak üzere, çünkü kliyanda söz konusu ürünleri satın almak için tıkladığımızda, Bigpoint'in yasadışı olarak nitelendirdiği harici bir tarayıcı açılıyor ve hesapların yasaklanmasına neden olabiliyor.
    Saygılarımla.

2. EFKARLI

EFKARLI User

kaynak neresi bigpoint in haber sayfalarına, oyun haberlerine vs. baktım bulamadım böyle bir şey

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Klan üyeleriniz geliştiriciler mi yoksa adminler mi? Bizim duymadığımız bilgiyi nasıl aldılar?

Asılsız haberdir. Konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş