Dil desteği

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve duyun123 tarafından 17 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. duyun123

duyun123 User

Arkadaşlar br serverinde oynuyorum. Orada forumda yazdım ama yardımcı olmadılar. Türkçe oynamak istiyorum nasıl oynayabilirim lütfen yardım edin oyunda bişey anlamaz oldum :D acil desteğe ihtiyacım var :D

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Oyun clientine giriş yaptığınızda sağ üst köşede bulunan bölümden Türkçe seçebilirsiniz.

dil.png

Eğer buradan olmazsa oyuna girdiğinizde sağ üst köşede bulunan Hesap Merkezi'ne tıklayarak sol tarafta dil seçeneğini seçiniz.

İyi Uçuşlar!

3. Mineral

Mineral User

Ben 10 yil kadar önce fransız servetlerine girer tek tek Türkçe sohbet ederdim.ilk uyarı 3. Gün gelmişti hemde Türkçe Admin tarafindan:D Yani istemek yeterli yer zaman mekan önemsiz:D

4. duyun123

duyun123 User

dili türkçe seçerek giriş yapıyorum. ama oyun ana ekranı portekizceye dönüyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Kasım 2021
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Oyuna giriş yaptıktan sonra arayüz kısmından dil seçeneğini değiştirmeyi denediniz mi?

Şifre değiştirme bölümündeki dil seçeneğini deneyin birde.

İyi Uçuşlar!

6. duyun123

duyun123 User

hepsini denedim ama sonuç vermedi. Başka yapabileceğim bir şey yok herhalde. Teşekkür ederim ilginiz için

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Böyle birşey açık söylemek gerekirse imkansız ama mutlaka atlanılan bir nokta var. Gün içerisinde tekrar yönergeleri paylaşacağım yeniden teyit edelim.

İyi Uçuşlar!