Diminsher Ağır Konfi vs Plus gemileri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •»»ÃĻΕ•ξƒ$Ąηε™««• tarafından 26 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kalkanların pabucu dama atıldı sayılır ama ağır konfi tamamen bitmedi bence.

Aliens bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Videonu izleyince bir tebessüm oluştu istemsizce. :) Ne güzel yapmışsın. Hele adamı tıklama yalışman, işte tutucu olmadan miss gibi. Ağır konfigürasyon aslında en çok Citadel Plus'ta mükemmel oluyor. Hatta o gemide çift konfigürasyon da karma (droitlerde yarı yarıya kalkan-lazer) olabilir. Yeteneği güveyi de işlevsizleştiriyor çünkü.

3. Zaten savaşırken farketmiyorum ama videoya tekrar bakınca savaştıklarımın neredeyse hepsinin tutucu kullandığını farkediyorum.:D Citadelin de ağır konfisi iyi fakat yetenek açınca kaçıyorlar o yüzden pek bir hükmü kalmıyor.

titans___ bunu beğendi.
  4. titans___

titans___ User

Malesef yetenek açınca kaçıyorlar da o yüzden ben açmadan yorma derdindeyim sonra buz işlerse ağır konfi dönüp özellik açıyorum , etkinlikde ilk50ye giremedim 53 olmuşum zorlamadım da belki daha da yukarı çıkardım da bilemedim bir kaç kişi daha bulsam olurmuydum puan gidermiydi etkinlik görevleri yapıp bırakdım , Orcusa hız da güzel çıktı kaç tamir ol gel yapıyorum yavaş gemilerde , tutucu kullanmayan zaten arada denk geliyorum ve FPS düşükse tutucu kullanmayanlar direkt oyunu aç kapa yapsın ben bilgisayarı aç kapa yapıyorum da bazen faydasız kalıyor tren banlamaları yine de faydalı oldu da tutucular da hzı cita plus ile kafa kafaya atlar kaçarım ne gereği var bilgisayar sapıtması ile uğraşyorum sonra , sizde oluyor mu bu durum .

5. ilk savaşılan goli plusun dp barı neden 2 çizgi biri bana bunu açıklayabilirmi bu hile değilmi? açık ve net görülüyor

6. O adamla daha önce de savaşmıştım bariz bir şekilde tutucu kullanıyordu ama şimdi ben de farkettim 2 adet can barı gözüküyor, görsel bug olabilir diye tahmin ediyorum, bir keresinde de bana güveyle saldıran birinin can barının altında kalkan barı vardı ve hiç kaybolmuyordu, hile mi bug mu emin değilim.

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Video support ekibine iletilmiştir. Farkındalık için teşekkürler.

Türkiye Takımı!