Diroit Düzen Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve şoven tarafından 8 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. şoven

şoven User

Zetada güvenin daha mantıklı olduğunu biliyorum ancak tüm kapılar için geçerli mi bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Genel olarak haritalarda ve kapılarda burgu düzenini kullanabilirsiniz. Kasılma hızınız artacaktır. Güve düzeni bütün kapılarda yararlı olduğu söylenemez.

İyi Forumlar.

3. NoName45_

NoName45_ User

Ben hades hariç diğer kapılarda hep güve kullanıyorum. Aslında bana göre bu biraz kişisel bir soru, yani şöyle :

Ben oturduğum yerden yaratık keseyim, gerekirse sab ile kalkan çekip toparlarım ve zaman konusu benim için önemsiz derseniz burgu,

ben artık kapılarda sıkılıyorum, yeter ki biran önce kapı bitsin sonrakine geçeyim, yaratıklardan kaçıp durmaya ve aktif oynamaya razıyım diyorsanız güve. :)

Başta da söylediğim gibi güvenin faydası var tabikii ama olay oyuncunun düşünce yapısında, gemisinin özelliklerinde ve oynayış becerisinde bitiyor bence. :)

4. galaxy kapıları güve (hades dışında)
    normal map burgu

5. smoonrise

smoonrise User

Her ikisinide zaman içerisinde temin etmek zorundasın bu bir gerçek ama şuan için soruyorsan ve full değilsen zeta döneceksen güve sana daha matıklı gelir . Full gemiler x4 rsb leri süpermarketin kampanyasından aldıkları için bol bol :) kapıların çoğunda etkinliklerde kapılarıda dahil avcı solace ile güve veya burgu kullanıyorlar yani heri ikiside lazım .
    Mesela abg de talonlar sibelonlar gibi yartıkları köşede hızlı kesmek için güve lazım , zeta da avcı konfi yapıyorsan ve geminin gücü yeterli geliyorsa güve zaman ve elit tasarufu sağlar , hades dönüyorsan güve pek mantıklı olmaz , normal haritada cubi , boss-uber talon , boss -uber lokum , invoke , impulse kesiyorsan burgu yararlı olur senin için .
    Şöylede deneye bilirsin burgunun zaten direk dp vurma özelliği yok , elindeki başka bir uçuş düzeni ile normal haritada deneme yap burgunun katacağı %20 hesaplayıp ona göre bir üst lazer seç yaratık kes ( zetada x2 atacaksan x3 , x3 ile keseceksende x4 ile dengeleyip yada diğer lazerler ile ) nasıl ilerlediğine bak yaratığın erimesini .