Diroit Düzeni Değiştirememe Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve sszthejoker tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Oyun içerisindeyken diroit düzeni değiştiremiyorum. Sadece harita değiştirdiğimde bir kere düzen değiştirebiliyorum. Ayrıca roketatarı ateşlediğimde ikinci bir yükleme yapamıyorum sadece konfi değiştirdiğimde roketatarı tekrar doldurabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. emperyan

emperyan User

Bir haftasonu klasiği...

3. fefeefe97

fefeefe97 User

cm ben konfi değiştirince oyun 3,5 saniye gidiyor lazer değiştiriyom 3 saniye oyun donuyor yaratığa sıkıyom 3saniye donuyor birleştir çalışmıyor bu gün rsb çalışmadı bikaç dk ema atılmıyor insta atılmıyor tuşlar düzgün çalışmıyor niye böyle oluyor düzelmeyecekse bırakalım oyunu adam bana sıkıyor 3,5 saniye ekran donuyor bi bakıyom patlamışım

4. tr1-5 oyuncusu chatbanlı kardeşim sayfanı yenile

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyun anasayfasında ve oyun içi oluşan Flash player hataları genellikle Tarayıcınızın güncel olmamamısından kaynaklanmaktadır güncel olmayan tarayıcılarda flash player hata ayıklaması çalışmadığı için bu hata oyun ekranına yansımaktadır.

Öncelikle tarayıcınızı tüm dosyaları ile PC'nizden kaldırın ve 2020 Güncel tarayıcı kullanarak bu sorunları düzeltebilirrsiniz.

Firefox başta olmak üzere güncel linkleri internet'ten temin edebilirsiniz.

Bilgisayarınızı uzun bir süredir kullanıyorsanız ve yavaşlamalar meydana gelmeye başladıysa artık iyi bir temizliğin zamanı gelmiştir.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz programları ya da oyunları sildiğinizde tamamen kaldırılmazlar. Kullanıcı profil ayarları, kayıt dosyaları gibi birçok veri program ya da oyunun tekrar yüklenmesi ihtimaline karşı sistem klasöründe tutulur.

Girdiğiniz bütün websiteleri, baktığınız fotoğraf ya da videoların önizleme dosyaları önbelleğe alınıp tekrar ulaşırken bilgisayarın hızlıca gösterilebilmesi için hafızada tutulur. İçeriğimizde bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaları temizleme işleminin nasıl kolayca yapılabileceğini bulacaksınız, ancak yapılacak işlemlerin biraz vakit alacağını bilmelisiniz.

Disk Temizleme Aracı Kullanmak
    Gereksiz dosyaları temizlemek için en kapsamlı ama süreci uzun olan bir yöntemdir. Bu işlemi ilk defa yapacaksanız sabırlı olmanızda fayda var. Disk temizleme süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Windows 7’de Başlat menüsüne tıklayınca gelen, Windows 8’de farenizi ekranın sağ üst köşesine çekince ortaya çıkan, Windows 10’da Başlat simgesinin yanında bulunan arama seçeneğine tıklayıp “Disk Temizleme” yazmalısınız. Arama sonucunda çıkan disk temizlemeye tıklayarak aracı başlatınız.

Açılan ekran sürücü seçiminizi soracaktır. “C” klasörü seçili olduğundan emin olduktan sonra “Tamam”a tıklayın. Tarama tamamlandıktan sonra karşınıza bir pencere açılacaktır. Çıkan sonuçların hepsine tik işaretini koyup silebilirsiniz.

Temp ve %Temp% Komutları
    Temp dosyaları bilgisayarınızda bulunan geçici dosyalara verilen addır. Bu dosyalar içinde bulunanları her zaman silebilirsiniz.

Yapmanız gereken Windows + R tuşlarını kullanıp Çalıştır’ı açmak ve temp yazıp tamam'a tıklamak. Açılan penceredeki tüm dosya ve klasörleri seçerek hepsini silin.

İşlem tamamlandıktan sonra tekrar çalıştır komutunu açın ve bu sefer %temp% yazarak tamam'a tıklayın. Buradaki tüm dosyaları seçerek silin.

Web Tarayıcısı Önbelleğini Temizlemek
    Kullandığınız tarayıcının önbelleğindeki tüm küçük resimleri, web sitesi önbelleklerini, çerez dosyaları, tarama geçmişini temizlemenize olanak sağlamaktadır. Bu işlemi yapmak kullandığınız tarayıcıya göre farklılık gösterebilir. En yaygın kullanılan tarayıcılardan biri Google Chrome'da yapmanız gereken Ctrl + Shift + Delete tuşlarını kullanmaktır. Açılan pencereden zaman aralığını belirleyip istediğiniz seçenekleri işaretleyerek silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu çözümler sorununuzu çözmezse supporta başvurmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.​

6. sorun ben bir şey yapmadan düzeldi ertesi gün. dediğiniz gibi bir haftasonu klasiğiymiş sanırım. konu kilitlenebilir.

emperyan bunu beğendi.
  7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.