Diroit Hasarı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve omerdmrc16 tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. omerdmrc16

omerdmrc16 User

Merhaba tekrardan,
    Bunun hakkında bir konu açmıştım fakat iş biraz değişti. Spaceball etkinliği bitti şuan ve 4/4 haritasında da olmamak kaydı ile başka haritalarda patladım ve hala droitlerim hiç hasar almadı. Npc lere de patlattırdım kendimi ve durum yine aynı şekilde. Droitler artık hasar almıyor mu yoksa bir bug mı oluştu sizce ? Şuan oynamaya korkuyorum eğer hasar alıyor da göremiyorsam bir anda hepsi patlayacak diye.

2. oben

oben User

terör kapısı etkinliğinde sanırım almıyordu ondandır etkinlik bitince almaya başlar.

3. omerdmrc16

omerdmrc16 User

Etkinlik nerden baksan 12/13 gündür var ve düne kadar hasar alıyordu tamir ediyordum dostum. Ya güncelleme gedli ya da bug var o zaman demekki.

4. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Güncelleme yapıldıktan sonra gemiler imha olduktan sonra diroidler hasar almıyor Neden ???

5. - Kesin olmamakla birlikte etkinlik nedeniyle olabilir. Dediğim gibi emin değilim.
    - Diğer bir taraftan yeni gelen güncelleme ile birlikte bugün oluşmuş olabilir. :)

6. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Bu konuda hakkında herhangi bir bilgimiz yok, en kısa zamanda gerekli açıklamalar yapılacaktır.

İyi forumlar.

7. omerdmrc16

omerdmrc16 User

Hata varsa umarım sorunsuz düzeltirler yoksa oyuna girip bütün droitlerimi patlamış olarak görmek baya üzer ...

8. Şu anlık diroitlerin hasar alınması durduruldu.

9. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Yeni Birleştirme ve Geliştirme Sistemi güncellemesinin yapılmasından sonra droitlerin hasar özelliği droitler artık hasar almayacağı şekilde değiştirildi. Bu değişiklik yeni sistem ile birlikte geliştirmesi devam eden droit imha edilirse oyun istemcisinin çökmesine karşı bir önlemdir. Oyun istemcisinin çökmesi durumuna uzun vadede çözüp bulunana kadar droitler hasar almayacaktır. Detaylı bilgiyi Buradan edinebilirsiniz.

İyi forumlar.