Öneri Diroit hasarları geri gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fatih_beytr4 tarafından 27 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Richie

Richie User

Böyle yapmak güzel çünkü bende buraya kadar bu şekilde geldim. Yardım eden üst seviye oyuncular oldu. Egosunu tatmin edecekler 5-3 haritasında sıralamada olanlarla savaşırlar görürler egoyu. Güçsüzlere saldırılmaması toplumsal bir kural gibi bir şey olup empoze edilmeli. Oyundan soğutmak hakikaten kötü yeni başlayanlar için ki buna asıl çözüm bulması gereken darkorbit.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Diroit hasarının kaldırılma sebebini bilmemekteyim ama tahminimce yeni gelen geliştirme sisteminde, eskisine göre daha fazla uğraş ve emek istediği için diroitler patladığında tekrar geliştirmeyle oyuncuları yıpratmamak için böyle bir sisteme geçildiğini düşünüyorum.

İyi forumlar.

ERDALBAGGAL ve OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  3. Richie

Richie User

Doğru bir de bu kısmı vardı demi şimdi irisler patladı diyelim bunları 16 seviye yapmak için çok fazla uridium, oil eir gerekecek. Çok önemli bir nokta aslında. O irisleri eski haline getirmek için 100 tane hades dönmek ömür çürütür.

4. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

selamlar güzel bi konu açmışsın ,şimdi sen kestiğinden memnun olmuyon bu yetmiyor sana belli daha fazla zarar olsun diyosun yeni başlayan ve belli bi seviyeye gelmek isteyen ler için zor bi durum vp yoksa uri kasmak sıkıntı gelicekse böyle bişey 22 level üstüne gelsin derim çünkü bu seviyeye gelen biri için vp olmasa bile uridyumu rahat şekilde kasabilir hayırlısı olsun ne diyelim

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  5. peki ben bu kadar tamir kuponunu ne yapacağım o halde tamir kuponlarını gg den kaldırtalım nasıl fikir ? :D

6. Oto pilotlar ağlıyor :D

7. Bilemiyorum sürekli patlatılan yeni veya güçsüz oyuncular için şuan ki durum çok iyi , bir şey kaybetmemiş oluyorlar . Onlar adına çok iyi ama oto pilotların da işine geliyor , bu açıdan kötü . Arada kaldım , farklı açılardan hem iyi hem kötü ^^

8. kesinlikle en büyük korkuları sanırım :D

9. Ningen

Ningen User

Droit hasarı sadece yeni oyuncuları etkileyen saçma bir sistemdir. Gelişen gemilerde boşuna uğraştıran bir aktiviteyken yeni oyuncular için oyunda zorlanma sebebidir.

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tamir kuponları eğer geminizde vip yoksa geminizi tamir ederken ve hızlı tamirde kullanılabildiği için kaldırılması gibi bir durum olacağını düşünmüyorum.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  11. Sayın mod cevabınız gayet mantıklı fakat şunu ekibinize iletmek istiyorum,
    O zaman tamir kuponların ne işi gereği kaldı?
    Zaten tamir ücretsiz,
    Portta veya anında doğma ise premium istiyor tamir kuponu istemiyor,
    Driotler de zaten tamir edilemiyor,

Şimdi size soruyorum o zaman bu oyunda tamir kuponu ne işe yarıyor?
    Neden hala galaksi gatesde vs çıkıyor,
    Zaten ihtiyaç olmayan birşeye neden hala uri veriyor, gözüküyor,
    Hesabımda 30bin küsür tamir kuponu, var,
    Ne zaman bir işe yarayacak?

12. Ningen

Ningen User

Oyunun ileriki seviyelerinde x1 lazer de kullanılmıyor onu da kaldıralım. Yanlış bir düşünce yapısı.

13. Arkadaşım sistemde yazılım kaynaklı değişiklikler yapılıyor herkes oyundaki kasmalar vs. hissediyor. Merak etme ilerleyen zamanlarda eskisi gibi diroit hasarları yeniden aktif olur. Bir sürü gemi kesme görevleri ve fazla fazla ödülleri var. Bunun yanında Tecrübe puanı ve Şeref puanı da vermektedir. Günlük görevlere bak mesela sürekli düşman kes görevi geliyor nerdeyse. Cazip ödülleri de var. Belki sen diyeceksin bende tamir kuponu var kullanamıyorum. Galaksi kapısından hala çıkıyor. Diğeri diyecek diroit tamir ekstrası niye hala satışta. İnsanlar hep ellerinde olmayanı ister, elinde olanların da değerini bilmezlermiş. Çok doğru demişler. Bu şekilde bakış açılarını gördükçe :)

14. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

vip hesabı olmayanlar kullanıyor ayrıca hızlı tamir için kullanım alanı mevcut kısaca hala kullanılabilir bir alanı var her işinize yaramayanın kaldırılması istenilse oyunda hiç bir şey kalmaz bende lf4 kullanmıyorum ama hala lf3 kullananlar bile mevcut dar bakış açısıyla bakmayalım olaylara lütfen
    1 saat öncesinde invoke keserken biri yanastı invokeuma vurdu çöp aldı 10 dakika sonra 2 impulseye birden sıktım rinusk toplamak için herifte benim hasarladığım bir impulse yi kesip rinusk alamayınca rsb x4 bana daldı 8irisli bir gemi :D besle kargayı oysun gözünü haritamda kırmızıysa basarım mermiyi kafasına kaldıramıyorsa sağ üstte çarpı işareti var bizde aynı yoldan geçerek geldik bu noktaya bu bir savaş oyunu
    0dan 100hasara ulaşmak için 40kere patlatılmak gerekiyor 32lik kuponda 120kere kesilince bitiyor 160kere kesilirse kupon kalmaz dioritler bum gün sayımı toplam patlama sayıma böldüğümde günlük 2.4 kere patlatılmısım yani otoların diroitlerinin patlatılması gibi bir korkuları olacağını sanmıyorum

15. Aylık 17 lira verip v.i.p alamayanda oynamasın bi zahmet. o kadar oyunda vakit geçiriyoruz aylık 20 lira da kazansın adamlar ne kadar memnun olmasakda verilen hizmetten arada yine güzel şeylerde yapıyorlar :D

16. Oyunu düzenli olarak oynayıp hiç v.i.p almayan bir ben mi varım yahu , herkeste v.i.p ve indirim var herhalde :D

OLD_Darko-92BİT ve Luminous bunu beğendi.
  17. Ben kaldırılsın diye birşey demedim ki şuanda ister vip ol ister vip olma hiçbir şeye yaramıyor onu demek istedim,
    En azından diyorum ki vip olmayanlara bari portalde veya anında doğmada tamirde işe yarasın

okadar yazımdan nasıl bu sonucu çıkardın anlamadım,
    tekrar ediyorum diyorum ki o kadar tamir kuponu var kimsede işe yaramıyor, madem işe yaramıyor niye insanla hala buna uri veriyor, yani bir işe yarasın diyorum ortadan kalkmasın demiyorum..

ayrıca hiçbir işe yaramayan şeyin, yeni oyuncular açısından nasıl bir yararı olduğunu anlayamadım....

edit:vip olmayanlarada tamir ücretsiz bilgisini vereyim dedim ;)

AKINCI_TAHA[İMHA] ve Luminous bunu beğendi.
  18. Bağışla ama saçmalıyosun artık ben mesela bu oyuna 1 lira vermek istemeden oynuyorum ki vermiyorumda zaten.. bu param yok manasına gelmiyor, parası olmayanda vardır elbette ama ben nasıl vip alanı kınamıyorsam şimdiki gibi bişey yazmayıp gülüyosam :) sende gülmelisin hoş oluyo :D

19. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

vip olmanın bazı avantajları imha halinde yakın portalda veya imha edildiğin yerde doğma seçeneklerinin ücretsiz olması zira bunları kuponla halledebilirsek vip olmanın bir avantajı kalmıyor ortada
    işe yaradığı noktaları bildirdim siz kullanmayabilirsiniz ama hangarda hızlı tamir özelliğini kullanan bir çok oyuncu mevcut.tamir konusunda premium yazmıyorsa starta tıklamam vipsiz gemilerin imha dahilinde ücret vermediklerini yeni öğrenmiş durumdayım(tabi doğruysa)
    ayrıca hiç bir işe yaramayan şeyin yeni oyuncular açısından nasıl bir yararı olduğuna nerede değindim

20. Hangarda hızlı tamir olayını biliyorsun ama 2013 yılından beri oyuna dahil edilen,
    Hangarda doğ seçeneğinin ücretsiz olduğunu bilmiyorsun öyle mi?(BİRDE TABİ DOĞRUYSA) Yazmışsın şaka gibi :)

(Tabi doğruysa) :)

Hemde diyorsun ki vip olmanın avantajı kalmıyor portalde veya imha edildiğin yerde,

Vip yani premiumun varsa HANGARDA, PORTALDE, VE İMHA EDİLDİĞİN YERDE TAMİR EDİLMEN ÜCRETSİZ.

Premiumun yani Vipin yok ise, Sadece Hangarda Doğman ÜCRETSİZ Portal ve Vip uri ister.

Senin gemine premiumsuz hangarda doğma parali yani urili ise orasını bilemem tabi ;)

iyi forumlar,
    not:tavsiyem, birazcik bilgi edinin

Arkadaşa premium vipin olmadığı halde hangar'da doğmanın ücretsiz olmadığını söylermisiniz lütfen, moderatör cevabı sanırım daha tatmin edici olacaktir ben inandıramadım da :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Nisan 2020