Geri bildirim Diroit Tasarım Yuva Ayrımı(Drones - Design Slot Split) Hakkında görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Evet. Sence de hoş olmaz mı? Paslanmış bir Aegis. :D Yani hoş olur. :)
    Dur, konu açayım. Desteklerini bekliyorum. :D

2. Yanan bir gemi olabilir :D Aslında frost tasarımı gelince bu efekt olayını söylemiştim ama artık çok geç. Ayrı tasarım olarak satmaya başladılar efekt pek olmaz.

İlkbaharda çiçekli gemiler olurdu arkadaş papatya saçardı:D ama artık tasarım olarak satıyorlar yapacak bir şey yok :) Her gemide kullanılması iyi olurdu.

3. Aliens

Aliens User

İşte onun gibi. Hatta paralı bir atölye bile güzel olurdu. Orada belirli efektler olurdu. Her slot belli ücret karşılığı ve bazıları da payment (onlarda bir yerde kazanmalı) olarak sunulurdu. Oyuncular orada istediği gibi tasarım yaparlardı. Bence bu harika bir şey.

4. Güncelleme ve fikir havuzuna geçiş yapabilirsin :) Yinede buz tasarımı başlangıç oldu ve devamı gelecektir diye düşünüyorum bunu yaparlar mı belli olmaz ama işin içinde payment olunca her şeyi yapar bunlar.

5. WolfWar

WolfWar User

Yeni gelecek droit tasarıımı hakkında bir resim veya yazı vb. birşey var mı ?

6. Sadece şu var;

WolfWar bunu beğendi.
  7. WolfWar

WolfWar User

Soldakinin adı ne sağdakinin adı ne ve özellik veriyorlar mı ? Kendimi taş devrinden kalmış gibi hissettim :D

8. Aslında dikkatli bakınca ası yazıyor :) Turuncu olan Enigma, Kırmızı olan Phantom.

Özelliği yok diye biliyorum ve özellikli tasarımlarında geleceğini sanmıyorum çünkü bu konuda bahsedilen yenilik geldiği için yeni güzel kozmetik tasarımları çıkaracaklardır.

WolfWar bunu beğendi.
  9. Aliens

Aliens User

C türü droit tasarımı. Özelliksiz.
    Bence çokta hoş durmuyor. Enigma bir nebze. Ama öteki biçimsiz.

WolfWar bunu beğendi.
  10. Phantom payment ile satılıyor kötüyse alan olmaz :D Bi gelsin bakalım ne olacak :)

WolfWar bunu beğendi.
  11. Hem Havoc takıp hem de şekilini güzel hale getiriyoruz daha ne olsun! Bir kaç diroit tasarımı gelmemeli bence bu kadar yeterli bile.