Öneri Diroit Uçuş Düzeni Dengeleme Yeni Düzen Ve Uçuş CPU

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sethpark tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Değişiklikler Gelmeli mi ?

 1. Evet

  oy sayısı 1
  100,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Evet Ancak Geliştirilmeli

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sethpark

  sethpark User

  Merhabalar, hepimizin bildiği gibi wsler de tecrübeli oyuncuyu belli eden şey düzen kullanım şeklidir. Ancak burgu,güve,halka,çark varken diğerlerinin yüzüne bakılmıyor buda beni bayağı rahatsız ediyor. Bunların bazılarını hayata geri getirmek adına önerim şöyle

  Yengeç Uçuş Düzeni: kalkan emilimini %20 arttırır (değişmedi), Hız %10 Azalır (şuanda %15) Alınan Kalkan hasarının %1 i Dpye Çevrilir.

  Kıskaç Uçuş Düzeni : Lazer Hasarı %10 Roket ve Roketatarın Hasarı %15 Artar Ancak Kalkanların Aldığı Hasarı %20 arttırır.

  Kubbe Uçuş Düzeni : Darbe puanlarını %20 azaltır Lazer Hasarını %20 Azaltır Diğer yandan alınan Hasarın %25ini geri yansıtır.

  Kalp Uçuş Düzeni: Lazer Hasarı %5 Artar Kalkan Puanları %10 Artar. Kalkan Emilimi %7 Azalır. Her Saniye Eksik Darbe Puanlarının %3ü onarılır.(saniyede maximum 6.500 Eğer o esnada hasar alınıyorsa bu değer %6.5 maximum 20.000 değerine yükselir.)
  ***bir oyuncudan son 20 saniye içersinde hasar alınmamış ise yenileme oranı 10/1 oranına düşer.
  *(YENİ) Hilal Uçuş Düzeni : Npclere Verilen Hasarı %15 Arttırır Ve Sana %9 Daha Fazla Şeref Verir Diğer Yandan Darbe Puanları %20, Azalır Özellik Hedefinde Olan Npcyi kilitler seni ve hedef npcnin hareketleri kısıtlanır bu kısıtlama başka bir oyuncudan hasar alınması durumunda kalkar bu durumda iken başka npclerden hasar almazsın. Düşman bir oyuncunun saldırısı ile engel kalkarsa 2saniye yerine sabitlenirsin

  (YENİ) Diroit Uçuş Düzeni CPU : Burgu,kıskaç,güve,elmas,halka,çark... 20 slot lazer ve yetenekler için bile zor yeterken bu kadar savaş mekaniğini kullanmak imkansızlaşıyor slota bile koymak çok zorlaştı. artık diroit uçuş düzenler bu cpuda sıralanıcak ve tuşlar aracılığıyla 3 saniye bekleme süresi ile değiştirilebilecek kısayol tuşu shit+1 shift+2 şeklinde olacak ve bunlar kişinin isteğine göre hangarda atanacak böylelikle hem slotlarda yer tutmamış olucaklar hemde değişimleri yapılırken sorun yaşamayacağız.(ancak isteyen bir kısmını bu cpu aracılığıyla bir kısmını normal tuşlar aracılığıyla kullanabilir)
   
 2. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş