Diroit uzaklığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İnsanEvladı tarafından 23 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geçen gün darkorbit videosu izliyordum. adam diroit uzaklığını değiştiriyordu alt + mouse tekerleği diyorduda bende çalışmıyor kaldırıldı mı yoksa böyle birşey var mı?

2. Diroitlerin uzaklaşmasından ziyade gemiye zoom + - yapmış olabilir mi ? 3d oynarken mause tekerleğini döndürerek yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Ben sizin dediğiniz gibi bir şey hiç duymadım şimdiye kadar. Yalnızca diroit uçuş düzenini değiştirince diroitlerin geminin etrafındaki yeri değişiyor biliyorum.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz durum eskiden vardı fakat sonrasında kaldırıldı şuan böyle bir değişiklik yapılamamaktadır.

İyi forumlar.

4. 1feder

1feder User

var dostum tamda tarif ettiğin gibi senin faren bozuktur
    bunlar nasıl modarator oluyor daha dogru duzgun bilgi veremiyorlar nasıl kaldırıldı hala var...!

5. keskinniyo

keskinniyo User

2D sürümde oluyor. Alt tuşuna basılı tutup mouse tekerleğini çevireceksin.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

2D sürümler için alt+mause, 3D sürümler için alt+mause yeterli olacaktır. Daha önceki konunuzda da belirttiğim gibi; size yardımcı olan insanlara saldırgan davranmayınız! Bu hiç hoş bir davranış değil.

İyi Forumlar.

ıııııııı bunu beğendi.
  7. 1feder

1feder User

tatnos bey insanlara ben yardımcı oluyorum bana teşekkür edebilirsin saldırgan ve kıskanç bir tavır sergilemene gerek yok.

İyi Forumlar.

8. Aliens

Aliens User

Yardımcı mı? Orada moderatöre saldırırken oyuncuya nasıl ve nerede yapılacağını yazdığınızı göremedim? Sadece var deyip laf attınız. Sizin yardım anlayışınız buysa yardımlarınız da ciddi bir sıkıntı olduğu ortada.

_-Thanatos-_ ve HαyvαηMσdus™ bunu beğendi.
  9. 1feder

1feder User

adam zaten nasıl yapıldıgını soylemiş bende onayladım yapılıyor diye evet o ise ben onayladıktan sonra onay verdi...

10. :D:D:D

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Daha önceki konunuzda da aynı şekilde oyuncu arkadaşımıza yönelik> çocuk mu kandırıyorsun vb. cümleler kurmanız üzücü bir durum. Bununla ilgili tekrarı olmaması adına uyarı notumu düşüyorum. Oluşturulan konularda insanlar bazı durumları yanlış hatırlayabilir. Benim başıma çok geliyor; bazen o anlık durumu unutabiliyorum, oyuncular beni uyarıyor ve bu çok memnun edici bir durum ancak bu şekilde olmayacağını belirtmek isterim.
    Dilerseniz konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

12. Aliens

Aliens User

Mesela ben. :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Unutuyorum ama bence çok normal :D her şey aklımızda kalması sorun olurdu :D ayrıca bu yönde yaklaşan oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

1feder bunu beğendi.
  14. 1feder

1feder User

:D b12 öneriririm

rica ederim iyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2020
    ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır. Mesajınızı düzenleyerek eklemelerde bulununuz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.