diroit

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ygafff

ygafff User

arkadaşlar bende 4 tane iris varda ben tamirci aldım 32 tane tamir edenden ancak sadece 1 diroite konuyor bu diğer diroitleridekoymak istedim ama bu malzemeyi bu slota yerleştiremezsiniz diyor napıcam ?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Otomatik tamir cpuyu geminize her 2 konfinizedede ekstralar bölümüne koyabilirsiniz illa diroite koymanız gerekmemektedir.

3. diroit tamir cpularından (dro 01 ve dro 02) birini gemiye veya diroide takman yeterli yani her diroid için 1 cpu takılmaz. Sadece 1 cpu takılır o tum droları tamır eder yanlız cpuyu taktıktan sonra 1 defaya mahsus droitleri manuel olarak tamır etmelisin yoksa cpu iş görmez ve droitlerin patlar, tamır olur sanırsın ama olmaz!

4. ygafff

ygafff User

nasıl tamir ettiricem ?

5. one.

one. User

ekipman kısmında dıroitlerden birine tıkla sağ altta tamir et kısmı var.oradan tamir edebilirsin.

6. ambara git x1 veya x8 ordayken hangara gir ekipman tıkla diroitler sec sonra her irisine tıkla sağda menu var tamır et seceneğini secip tamir ediyorsun. Yanlız dikkat orda sat seceneğide var kazara tıklayıp satma canım irisleri :)

7. ygafff

ygafff User

gördüm sağolun ama 500 uridium karşılığında diyo br 4 seviyeinden 3 seviyesine düşöek diyo napıcam

8. Nefes

Nefes User

Merhaba,

Otomatik tamir cpuyu Sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için tamir etmeniz gerekiyor diroitlerinizide yeniden eski haritalarda devo sibo ve mordon keserek tekrar level atlatabilirsiniz.

9. ygafff

ygafff User

beyler tamir et dedim error veriypr

tamam tamir ettim yanlız benim bi diroit yüzde 70 hasarı var şimdi o yüzde yüz olursa patlamıcak yada level düşmicek dimi ? :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ocak 2014
  10. one.

one. User

2 tane tamir cpu var biri %70'in üzerine çıktımı tamir ediyo biri %100 olunca tamir ediyor.ve level konusuna gelince ister kendiniz tamir edin ister tamir cpu tamir etsin her türlü 1 lwl düşecektir.

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın sanırım biz anlatamadık otomatik tamir cpu yu takmadan önce bütün irislerinizin hasarı sıfır olmalıdır bir tanesini bile eksik tamir etmemeniz lazımki otomatik tamir cpu işe yarasın yoksa sizin dediğiniz gibi %70 hasarlı olan sağlam kalmaz patlar haberiniz olsun.

Bütün irislerin hasarı sıfır olduğunda her 2 konfiyede otomatik tamir cpu takınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.