diroitr lf3 koymak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ygafff

ygafff User

sa arkadaşlar benim gemi golith 16 lf3 var ful bo2yim diroitlerdede 4 iris geriside flax . arkadaşlar gemideki lf3leri diroitlere taksam gemiye lf2 taksam vuruşlarımda bir artış gözükürmü yada gemiye 15 lf3 takıp diroitlere lf2 taksam vurruşlarım artarmı ?

2. Ben 11 lf3üm ilk dediklerinde salladım ama denediğimde gerçekten iyi bir artış oldu bir denemelisin bence ;)

3. lf3 leri diroitlere koy bence hatta 2. konfide de kalkan koy diroitlere

4. Merhaba ,

Gemi'deki lazerler normal değerleri arasında vuruş yapar. Yani LF-3 130-150 arasıysa o şekilde. Fakat droit'lere koyduğunuzda ekstra'dan %10 oranında bir artış olur. Genel olarak belli bir miktar arttırır.

Deneyerek görebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. ygafff

ygafff User

şu anda diroitlerde 1 lf3 takılı ve vuruşlarım 2.5 2.7 arası değişiyor diroitlere koyarsam bu oran 3k 3.5k olabilme ihtimali varmı ?

6. Merhaba ,

İnce hesaplamaya giremicem fakat droit'lere full LF-3 koyup gemiye LF-2 + 1 LF-3 koyup deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. ben de 1 lf3 sonra droit ful lf3 olcak lf3 droiteyse 500 -1000 arsı artar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.