Discord banlanma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___*ENES*___ tarafından 7 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba bugün discord da fransız serverine fransız bir şeyler yazarken banlandım . Banım ne zaman açılır veya banımın açılması için ne yapmam lazım supporta mı başvurayım adminlerim hemen yardımcı olursanız çok memnun olurum .
    Fransızca serverinde sadece fransızca ve futbol ile ilgili bir şey yazdım ama niye banlandım bilmiyorum . Acaba banım ne zaman açılır . :(:(:(

2. ateistkeci

ateistkeci User

Supporta yazman gerekiyor durumla ilgili

3. Ne diye yazacağım yani şöyle atıyorun futbol ile ilgili bir şey yazdım falan filan sonra banlandım gibi mi
    Hesabı açalı 1 2 hafta oldu direk banı yedik :)

4. ateistkeci

ateistkeci User

Durumu açıklayacaksın uygunsa açacaklar işte ben ban yediğimde öyle yapmıştım ve açmışlardı

5. Tamam teşekkürler :)

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili şikayetiniz için support bölümüz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İlgili Discord kurallarına buradan ulaşabilirsiniz. Başka bir isteğiniz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. DC nick yazmıştırsın umarım :D

Bana 16 saat ban atmışlardı yabancı sunucudakiler hemen support attım mail 3-4 gün sonra geri dönüş yaptılar :D :D :D

Enes umarım seninkini kısa zamanda açarlar da aramızda görmek istiyoruz seni ;)

8. Discord nick yazdim etiket de yazdım
    Teşekkür ederim ben de sizi görmek istiyorum tr serverinde sakın bir daha ban yemeyinnn :D
    Banım açılmış bulunmaktadır . Konu kilitlenebilir .

polatalemdar311 bunu beğendi.
  9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.