Geri bildirim Discord Üzerinde Ki Feedback Kısmı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 21 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Şimdi benim kafama bir şey takıldı, ben forumda yazıp çiziyorum oyun hakkında ki görüşlerimi belirtiyorum ancak çokta iplenmiyor. Ben istediğim konuda istediğim fikirimi ve eleştirilerimi bu kanalda yapabilir miyim? Teknik ekibin düzeltmesi gerektiği, neler yapması gerektiğini söylesem olur mu?

Oyun ile alakalı fikirlerimi paylaşmak istiyorum ve bu yol ile daha hızlı bir şekilde etkileşime geçebileceğimi düşünmekteyim.

Şayet saimon ciddi bir şekilde dinleyecek ve bunları oyuna eklemeyi planlayacaksa ben görüşlerimi paylaşmayı düşünüyorum.

Ayrıca böyle bir durumda diğer eski forum üyelerinin yani kıyamet ex-mod gibi eski moderatörlerden eski oyunculara kadar bu yolla fikirlerimizi iletebilmemiz güzel olabilir.

tryhardD bunu beğendi.
  2. tryhardD

tryhardD User

Nedense saimonun dinleyeceğine inanmak gelmiyor içimden ama umarım haksız çıkarım:D

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Darkorbit Yönetimi tarafından açılmıştır Feedback Kanalı. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi çekinmeden dilediğiniz gibi belirtebilirsiniz Feedback üzerinden.

İyi Forumlar.

4. Benimde içimde öyle bir his var, o yöneticiye pek güvenemiyorum ancak belki yanılıyorumdur bilmiyorum. :rolleyes: