Dispatch Bölünme Kristali Veriyor mu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Besyokar tarafından 2 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Besyokar

Besyokar User

Dispatch kapı özelliği kullanarak yaptırdığımız kapılardan bölünme kristali çıkmıyor bu bir hata mı yoksa olması gereken böyle mi

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hayır bölünme kristali kapı sonunda ödül alırken veriyor. Hangi kapıyı yaptırdınız?

Aldığınız ödülün SS'ini veya seyir defteri kayıtlarından SS'i atma imkanınız var mı?

İyi Forumlar.

3. Besyokar

Besyokar User

Modum alfa kapısını yaptım vermedi kuiperi yaptırdım 8 adet verdi şu an obsidyen etkinliği var sanırım obsidyen kutuları etkinliğinden düşen bölünmeyi vermiyor dispatch mecburen manuel ile yapmak zorunda kalacaz konu kilitlenebilir

4. rapy

rapy User

bende lambda kapsını yaptırdım bana da gelmedi ve kapı basılmıyor 30 40 saniye sürüypr aralar

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Dilerseniz tekrar dediğim gibi Support ekibimizle SS ile iletişime geçebebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.