dispatch kapı yapımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Sa.knk tarafından 27 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sa.knk

Sa.knk User

benim bir beta kapısı var bunu dispatcha verdiğim zaman bitiriyoemu gemim 8iris

2. bitirir ama tavsiyem elle yapman çünkü ödüller düz kapı ödülü destek ve npc ödüllerini alamazsın

beta =40k uri
    kapı içindeki npcler =12k uri

52k uri alacağına neden 40k alasın ?

dispatch olayının düzenlenmesi lazım ..

kaptan34 bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Orta düzey bir gemiyseniz; kendiniz yapmanız daha yararlı olacaktır.

Sorunuza gelecek olursak:
    Evet yapıyor.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  4. tryhardD

tryhardD User

Yani bence de vakit durumuna göre yapmalısın, kendimden örnek vereyim spaceball kaçırmamak için 3 tane kapıyı yaptırdım sisteme gayet de efektif. Belki uridium kesmesinin önüne geçilebilir onun dışında uzun süredir olmasa gereken bir şeydi.

5. uffpuff

uffpuff User

hades yapmıyor mu bu dispatch ?

6. kaptan34

Merhaba,

Adınızdan anladım? kabukiyet olarak mı yaklaşmamı istersiniz?? Oyuncunun sorusuna doğru yaklaşsak ve konuyu saptırmasak derim. Uyarımı geçerim; her konuda bunları belirtmenize gerek yok. Sorunların bizler de farkındayız. Neyin ne olduğunu görüyoruz; hesapları inceliyoruz; biliyoruz.

Grup kapısı yapmamaktadır.

İyi Forumlar.

7. Besyokar

Besyokar User

Modum dispatch kapı yaptırdığımızda kronos parçası çıkıyor abg kronos parçaları tamamlanmasına rağmen dispatch özelliği abg kapıları yaptırdığımızda epsilon için istenen kronos parçaları yerine sayıyor

8. wiladew

wiladew User

kapı yapımı için önce sizin o kapıyı manuel olarak yapıp bitirmiş olmanız lazım.ayrıca robotlar kapıyı yaptıktan sonra direkt olarak ödülleri alıyorsunuz yani kapıdaki npcleri kesince alınan tp şp uri gibi şeyleri alamıyorsunuz bilginize.

9. Mineral

Mineral User

Pasta ,kek ,çay kahve yapan dispacth de bekliyoruz.

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. kaptan34

Merhaba,

Bu bir sorun olabilir; geri bildirim konusuna belirtmeyi unutmayınız.
    Ah keşkee :D

İyi Forumlar.