dispatch özel ödül

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HYDRA tarafından 12 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. HYDRA

HYDRA User

dispatch özül ödüle ede dahil mi bugün kappadan 3000 rinusk veriyor yani dispatche yaptırırsam gelecek mi o yoksa kendim mi yapmalıyım illa

2. titans___

titans___ User

o öyle ödül var mı duyurusu nerde ben kaçırmışım da hani başka ödül verir mi olursa bende öyle yaparım hani eir falan verirse sep lazım da onun için kapı yapmak mı çift günü mü yapsam diyorum Kuıper kapısı 200 bin uri vermiycek mi tasarım ödülü mü vericek değişiklik var deniyor .

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

DISPATCH ile yapmanız halinde de ödül kazanılacaktır. Eklentide gözükdüğü gibi Bonus içeriklerden biri kazanılmıştır.
    zetaaa.png

İyi Forumlar Dilerim.

4. Takım bölümüne baktım da sizin sayfanız yok kimsiniz nesiniz kimlerdensiniz :D :D :D :D :D

Şaka bir yana konu açarsanız tanıyalım sizi ;)

kaptan34 bunu beğendi.
  5. kaptan34

Selam, destek birimi olarak Foruma bakmaktayım. :)
    İçerik düzenlemesi SSS güncelleme ve hazırlama üzerine çalışıyorum. Kesin birim kabulü olduktan sonra açılması uygundur. ;)

polatalemdar311 bunu beğendi.
  6. Bende size baktım bulamadım kim kimdir bölümünde yazacağım söyleyeceğim şeyler vardı :)

kaptan34 bunu beğendi.
  7. kaptan34

Kısa süreli bir konu açalım o halde :oops:
    Hem oyuncu arkadaşlarımızın konu talepleri olursa doğrudan iletme şansı olacaktır :) <3

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. -333-

-333- User

salıdan cumaya olan kapı etkinliklerin de pet tasarım vs veriyor ya o etkinlik farklı bişey değil.kuiper tasarım vermeye devam eğer olan tasarım denk gelirse 10 bin uri verecek 200bin değil.

9. titans___

titans___ User

pet tasarımı seprom gemi tasarımı demiyor rınusk diyor ağa Kappadan 3000 rınusk verdiği nerde yazyor diyorum kuıper de şansa bağlı 200bin uri ödülü devam mı ediyor kalktı mı tasarım için varsa 10bin uri verip vermemesini de sormadığımı anlatmak istedim tamam mı ağam .

10. kaptan34

Merhaba,

Kuiper Kapısı artık 10K uridium kazandıracaktır. Belirttiğiniz 3000 Rinuks ödülü ise: Galaksi Kapıları Bonus Ödülleri ne dahildir.
    İyi Forumlar Dilerim.

titans___ bunu beğendi.
  11. [rüya]

[rüya] User

bazan rinuskda veriyor bahsedilen aynı etkinlik ödüller dönüşümlü olarak değişiyor.

12. titans___

titans___ User

bana rinusk lazım değil de hani şu an epsilon seprom veryor delta şeref zeta da pet tasarımı da bunların dışında sade rınusk mu veriyor eir oil hlzanıdırıcı verirse haberim olsun diye soruyorum blgilenme amacıyla forumda rastlamadım ebedi kapıdan rınusk yapyorum zaten ondan lazım değil de saol yine de

ben onu kaçırmışım saolun da bunun kesin garantisi yok bana hamerclaw çıksa merakım giderilir bende o yok test servırında var da hani kesin i oil çıkcağı belli olsa isterdim neyse saolun seprom için yapsam mı diyorum da şansa çıkabilir ben ekstra bu centurıon tasarımları için 20 kutu falan veryorum çıkan ödül 5 defa rahat sade 10 bin urudıum ödülü verdi tasarım verdi de arada uri veryor hani deneme amaçlı bakıyorum çünki kutulardan verilen cephanelere gerek duymuyorum veya güçlendiricler çok da lazım olmuyor mesela .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Temmuz 2021
    kaptan34 bunu beğendi.
  13. kaptan34

Merhaba,

Belirttiğiniz ödüllerin hepsini kazandırmaktadır. ;)
    Bonus ödüller gününde kontrolleri iyi sağlamanız yeterli olacaktır.
    Şansınız açık olsun.

İyi forumlar dilerim.

titans___ bunu beğendi.
  14. merhaba peki bu ödüller tp şp istasyon gemi argeleri ve boster destekleri nden faydalanmıyormu ? ve kapıları nekadar sürede tamamlıyor hızlı bitir denilirse ödüllerde azalma ve ya fark oluyormu ? günde kaç kapı yaptırılabilir

15. kaptan34

Merhaba,

Destek ve ArGe kazanımlarından etkilenmektedir. Kapı tamamlama süreleri; kapı isminin yanında yazmaktadır. SSS bölümünde "Gereken Süre" olarak belirtilmiştir. Detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.