Dispatch SSS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***M_İ_H_A_İ_L*** tarafından 11 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. N/A

Bu konuda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Her zaman eleştiriyoruz yetkilileri ama gerçekten çok güzel bir SSS çalışması olmuş. Emeklerinize sağlık

kaptan34 bunu beğendi.
  2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Belirttiğiniz konu bağlantısı:

https://board-tr.darkorbit.com/threads/sss-toplayicilar-ve-kapi-sevkiyati.160334/

Forum kullanıcılarının mesajında konu içeriği ile alakalı olsa da bağlantı paylaşması yasaktır. (ne yazık ki bazı kötü niyetli arkadaşlarımız olduğundan böyle bir kural bulunmaktadır)

Nazik mesajınız için teşekkür ederim <3 . Konu ile alakalı eklenmesini istediğiniz bilgi içeriği olursa belirtebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim :)

***M_İ_H_A_İ_L*** bunu beğendi.
  3. Ekleyebileceğim bir şey yok modum, bir an denk geldim ve teşekkür etmek istedim. Aslında genel olarak yenilikler gelince hazırlanan SSS'ler iyi oluyor. Sadece bu konu bazında etmiş oldum ama genelde hep iyi hazırlıyorsunuz tr ekibi olarak bunu belirtmeliyim :)

kaptan34 bunu beğendi.
  4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Takımımız adına da kendi adıma da teşekkür ederim. <3