Dispatch Yeni Sömürü Sistemi mi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 24 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yeni gele roketatarlar için toplamamız gereken hydra triskelion neptüne aalaşımları için sevikiyat genişlemesi özelliğini kullanaralk 10 bin uridyum ile r05 toplayıcısını seçiyorum.ama gelin görün kü ne triskelion ne hydra ne de nepyune gelmiyor.peki ben bunları toplayabilmem için kaç milyon uridyumumu heba etmem gerkecek sayın darkorbit uyanık sömürücüleri.

niçin elmimizde olan araştırma dosyası (50 argeyim 10 binden fazla dosyam birikti bir işe yaramıyor.)ya da sandık anahtarı (1500 adetten fazla var).yada da eski kullanılmayan lf4 lerimizi (hani bize seviye 16 yaptırdıktan sonra yeni buçuklı lazerleri çıkartıp onla da yetinmeyip prometheuslarla üstüne soğuk su içirttiğiniz lazerler) niçin bu ve bunun gibi işimize yaramıyan malzemelerle bu yeni çıkan ürünlere ulaşamıyoruz.hep bizi sömürecekmisiniz?.

artık ilallah ettim sizden..ayrıca ben bu kadar saçma madenleri malzemelri aklımda tutmak zorundamıyım.her yenilikte saçma bir çok maden malzeme vb eklemeyin artık yeter yahu..beynimiz almıyor artık..beyin loblarım patlayacak..

oyununuz bottan lagtan bugtan geçilmiyor.önce bir onları halledin..

bir dönün aynaya bakın.biz neden oyunculara bu işkenceleri çektirip daha güzel bir ortamda oyun oynamalrını sağlamıyoruz diye bir düşünün..sanki sizden yeni bir özellik isteyen var.

....yeter artık.bir durun... rumuz:ismini vermek istemeyen bir seyirci....

Denetmen_01, -crusmaster99- ve -333- bunu beğendi.
  2. titans___

titans___ User

ben yaptım kredilik olanları verdikleri de baya az ben bu kapı için olanları anlamadım bunu almak nasıl olucak illa o SOLUDIS mı SOLUDUS mu neyse onla mı girmeli grubla gir falan deniyor o ne veriyor ben çözemedim birde çözenler varsa bir anlatsa forumda modlara oyunda sorun var deyince biz napalım diyor yetkimiz yok evet siz sorunları sade iletiyorsunuz destan gibi yazmışlar onu gönder bunu alırsın bunu da alabilirsin şunu da alabilirsin de bu kapı ile alakalı kısmı çözemedim .

3. dispatch güzel bir yenilik fakat 10k urilik toplayıcı dediğin gibi sömürgeci.içim dışım mucosum oldu tabiiiri terindeyse

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenerek uygun alana taşınmıştır.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  5. Mineral

Mineral User

Lütfen sakin olalım. Sinir ,öfke, gam ve kederin beyin loblarina son derece zararı vardır.Oyun sizler için var olmaya devam ediyor.Herşey sizler için.

6. titans___

titans___ User

bu etkinlik de verilen RC-100 bende vardı şimdi slot çubuklarında bulamyorum kullanmak mı lazım veya patlayınca gidiyor mu bir kaç refferre kesdim ordan geldiydi ne oldu ben mi göremiyorum Dispatch da verilenler hepsini verse bile daha bende böünme kristali baya eksik hangisine versek o ayrı dert ben pro 20 yapma sağlam modül peşindeyim gemi için.

7. Şunları topladın: Solidus x 100
    Triskelion Alaşımı x 35
    Günlük Dosyası x 17
    --------------
    R05 Toplayıcı ile alınmıştır.prime kupon kullanılmıştır.12 saat beklenmemiştir.

Son düzenlenen: 26 Haziran 2021
  8. titans___

titans___ User

bunu hangi toplayıcı ile aldın urilik olan mı R01 falan isim olarak da yazarsan ben de bugün lcb 10 vermiş

9. a serisi ile toplarsan lcb 10 çıkabilir.hammadde ile toplamalsın.