Geri bildirim DLB Destekleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 27 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tecrübe dlb kaldırıldımı? 45 tane ubertallon kestim bütün destekler çıktı bir tek tecrübe dlb desteği çıkmadı :(

2. Aliens

Aliens User

Daha bugün ilk kestiğim NPC'den aldım. Ne yazık ki Murphy Kanunları; neye ihtiyacın varsa onu bulman o kadar zorlaşıyor.

3. şu murphy kelimesini dannn diye olması gereken yerde görmeye bayılıyorum :D bu arada aynen kardeşim şans işi maalesef çok lazım oldumu zor buluyoruz :D

4. adam kesinlikle haklı. Bir keresinde 40-45 dakika aradım ancak buldum. Daha sonra ufak lordak kestim tek atışta, tecrübe dlb verdi :D

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tecrübe DLB desteği kaldırılmamıştır. Şansınıza böyle bir durum olmuştur. Farklı NPC'leri keserek destek aramanız çeşitlilik sağlayıp şansınızı arttırabilir.

İyi forumlar.

6. DLB ararken ufak NPC lere de vurmanda yarar var :D

Geçen klan arkadaşım 1-2 saat uber tallon kesti vermedi bende 4 5 gittim saimon yada streuner kestim verdi direkt ihtiyacım olmadığı halde ;)

Olsa zaten vermezdi :D