DO Geliştirici Notları Temmuz 2021

Konusu 'Geliştirme Blogu' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Sevgili pilotlar,

  Ortaya çıkan son teknik sorunlar ve oyunda yapılan güncellemelerle, mevcut durum ve ekibin şu anda neye odaklandığını bilgilendirmek için sizinle bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz.

  Teknik Sorunlar
  Sunucu Kararlılığı

  Mevcut durum, Mayıs’taki sunucu kararsızlığına göre iyileşmiş olsa da zaman zaman önlemlerimizi aşan saldırılar devam ediyor. Bu sorunları araştırmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.
  GK Dönüşü yavaşlığı
  Galaksi Kapısı maddeleştiricisinin yavaşlayan performansının farkındayız ve şu anda konuyu en yüksek öncelikle araştırıyoruz.

  Yukarıdaki teknik sorunların ilerleyişi hakkında sizi bilgilendireceğiz ve biz bu sorunları çözmeye çalışırken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

  İçerik Güncellemeleri
  Sevkiyat özelliği
  Sevkiyat özelliğinin yayınlamasıyla amacımız, DarkOrbit’te uzun saatler geçiremeyen oyuncuların zaman içinde ilerleyebilmelerine ve oyuna bağlı kalabilmelerine yardımcı olmaktı.

  Galaksi Kapısı otomasyon özelliğinin eklenmesiyle kopya gemi tasarımı için 200.000 Uridium hediyesi veren Kuiper Kapısı mekaniğine de değinmek istiyoruz. Kuiper’ın tekrarlayan sisteminin keyifli bir oyuna teşvik ettiğini fark ettik. Oyunu eğlenceli tutmak hâlâ önceliğimiz ve bu nedenle Uridium hediyesini, diğer gemi tasarımlarıyla aynı olacak şekilde standartlaştırdık. Sevkiyat güncellememiz ve önümüzdeki güncellemelerimizle ödüllerdeki Kuiper ayarlamasının özlenmemesini amaçlıyoruz.

  Değişiklikle ilgili geri bildirim gönderen herkese teşekkür ederiz. Değişiklik, Kuiper kapısını daha az çekici hâle getirse de çekiciliğini artırmak için yakında bazı yeni içerikler eklemeyi düşüneceğiz.

  Sevkiyat özelliği, yeni oyuncuların daha istikrarlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak adına güncellemeleri yayınlayabilmemiz için bir temel sağlıyor, zira bu özelliğin üzerine ek güncellemeler yapmayı planlıyoruz.
  Sadık destekleri ve devamlı geri bildirimleri için topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Lütfen gelecek aylardaki güncellemelerimizi dört gözle bekleyin!

  DarkOrbit Geliştirme Ekibi
   
  BelongDemirhan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş