DO Genel Sıralama

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ||mehmet|| tarafından 11 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

DO tüm sunuculardaki sıralaman gelsin mi

1. Evet

88,5%
  2. Hayır

11,5%
  1. ||mehmet||

||mehmet|| User

Darkorbit tüm sunucularda kaçıncı sırada olduğumu merak ediyorum eminim ki birçok kişi merak ediyordur. Bu geliştirmeyi yapmanız mümkün mü?

2. BADBOY666

BADBOY666 User

+1 destekliyorum

||mehmet|| bunu beğendi.
  3. olmazsa olmaz, çok mu lazım birşey? kaçıncı sırada olduğunu merak ediyorsan girip bakarsın. oyunda o kadar çok sorun ve adaletsizlik varken gereksiz ayrıntılara takılmanıza anlam veremiyorum.

4. ||mehmet||

||mehmet|| User

Adaletsizlik ile konunun alakasını anlamadım. Tüm serverlardaki sıralamamı merak etmem gayet normal. Rezene iç iyi gelir.

5. anlaman için düşünce gücü lazım, oyunda herşey halloldu da bu saçmalık mı eksik kaldı demeye getirdim.

Ek olarak , "evet - hayır" diye seçenek bırakmışsın, madem hayır diyenleri hazmedemeyeceksin neden anket açıyosun ?

6. ||mehmet||

||mehmet|| User

Hazmetmek felan değil sorun uslubun yanlış. Ankete gelince konu gayet açık olsun yada olmasın. Fikrini beyan edebilirsin her türlü gereksiz boş konuşmalarına göndermelerine kimsenin ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

ZONGULDAKLIII bunu beğendi.
  7. hakaret etmiyorum, kötü söz söylemiyorum, oyun hakkında düşüncelerimi özgür şekilde ifade edebilirim. daha kibar olabilirdim ama, daha ciddi konulara dikkat çekmem için böyle üslup gerekti. herkes adına kimin neye ihtiyacı olduğuna karar verebilecek konumdaysan, bende herkes adına gereksiz olduğunu beyan edebilecek konumdayım.nasıl ki konuşmalarım sana boş geliyorsa, fikirde bana göre boş geldi. Yani uzatmanın anlamı yok, he de geç. Anket bu :)

||mehmet|| bunu beğendi.
  8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Üyelerden destek aldığı takdirde raporlarımıza eklenecektir.
    Görüşlerinizi belirtirken lütfen kullanmış olduğunuz üsluba dikkat ediniz ve forum içerisinde tartışma ortamı yaratmaktan kaçınınız.

İyi forumlar.

9. ||mehmet||

||mehmet|| User

güncelleme

10. Olsun. Merakımızı giderelim :D

Sayfayı Paylaş