Destek DO İstemcisini İndirme ve Kurma Rehberi

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Amiral34 tarafından 8 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Amiral34

Amiral34 Guest

DO İstemcisini indirmek için, sadece hesabınıza giriş yapmanız ve "İndir" düğmesine basmanız yeterlidir.

adım 1.jpg
    İndir'e tıkladığınızda, DarkOrbit'i indirmek için aşağıdaki tüm adımları içeren bir sayfa açılacaktır.

Tam navigasyon ve arayıcı sürümüne kıyasla daha kısa yükleme süreleri ile, Evrenin gizemli derinliğinde gezinin! İstemciyi çalıştırmak için yardıma ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki kurulum rehberini takip edin.

ÖNERİLEN SİSTEM YAPILANDIRMASI

Windows 7 veya üstü, 4GB Ram, 2GB HDD, 6 Mbit DSL Bağlantı

Bunlar optimum oyun tecrübesi için aranan sistem gereksinimleridir. Oyunun çalışması için gereken minimum gereksinimler daha azdır.

ADIM 1. örn. İndirme tamamlandıktan sonra tarayıcı pencerenizin sol alt kısmında görünecek “DarkOrbitInstaller.xxx.exe” dosyasına tıklayın.

ADIM 2. Kurulum işlemi başlayacaktır. Devam etmek için “Sonraki” düğmesine tıklayın.

ADIM 3. Varsayılan konumu değiştirmemeniz önerilir. Yine “Sonraki” düğmesine basarak devam edin.

ADIM 4. Bu adımda Başlat Menüsü’ne bir kısayol oluşturulur. “Sonraki” düğmesine basarak devam edin.

ADIM 5. Kurulum işlemini başlatmak için “Kur” düğmesine basın.

ADIM 6. Tebrik ederiz! DarkOrbit’in kurulumu tamamlandı. “Tamamla” düğmesine bastıktan sonra Başlat Menüsü veya Masaüstü Kısayolundan DarkOrbit’i başlatabilirsiniz.

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Optimum oyun tecrübesi için aranan sistem gereksinimleri nelerdir?

ÖNERİLEN SİSTEM YAPILANDIRMASI

• Windows 7 veya üstü işletim sistemi
    • 4 GB RAM (Bellek)
    • 2 GB HDD
    • 6 Mbit DSL Bağlantı
    Bunlar optimum oyun tecrübesi için aranan sistem gereksinimleridir. Oyunun çalışması için gereken minimum gereksinimler daha azdır.

Hata: api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik.

Eksik dll api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, bir Windows güncellemesiyle birlikte yüklenir.

Bu sorunu çözmek için:

Microsoft'tan Windows'ta Evrensel C Çalışma Zamanı Güncellemesini indirin ve yükleyin.

Not: Bu güncelleştirmeyi yüklemek için, aşağıdaki işletim sistemi güncellemelerinin sisteminizde yüklü olması gerekir.
    Windows 8.1
    Windows 7
    Windows Vista

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.