Duyuru Dodge Viper [Sen Kimsin ?]

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 3 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar ben Dodge , x yaşında ve b şehirin de yaşamaktayım c ülkesinde hayatıma devam ediyorum. Darkorbit ile ilk tanışmam bir arkadaşım sayesinde oldu tabi bu 11 sene önceydi bana bu oyunun yeni açıldığını söylemişti o kadar hevesli anlatıyordu ki serviste anlatamam o zamanlar bir spor kursundaydım çeşitli sporlar için eğitim alıyordum.

Gel zaman git zaman inişli çıkışlı bir hikkaye yazılmaya başlandı derken oyuna kayıt oldum 2006 gibi oyuna başladım oyunda ilk Venüs'ü seçmiştim o eski grafikler yok mu ?

İşte bu zamanlar beni benden alan bir oyundu okuldan çıkar çıkmaz bilgisayarı açar Darkorbit oynardım ilk sevdiğim gemi Bigboydu 1 hafta kasılıp almıştım tabi aldıktan sonra gemi patladı o zamanlar gemiler Uridium ile tamir oluyor bende de uridium yok bekle babam bekle 1 ay girmedim adminler hesabıma 30.000 uridium yatırmış çok sevinmiştim gidip vegance alıp onuda patlatmıştım çok üzülmüştüm.

Yıllar geçti 2009 oldu oyundan bir kız ile tanıştım bir zamanlar çok iyi anlaşıyorduk fakat sonra aramızda bir rekabet oldu en sonunda onunla düşman olduk o kadar hırs yapmıştık ki gemilerimizi inanılmaz derecede büyütmüştük birbirimizi ezmeyi çok istiyorduk fakat sonunda o oyunu bıraktı ve şu an ki gemimde ondan eser kaldı bu gemiyi benden isteyen çok şu an ki çöp haliyle bile isteyen çok ama ben vermek istemiyorum çünkü bir çok anıya bir çok şeye tanıklık etti bu gemi her lazer sıkışında geçmişe dönüyorum.

Zaman aktı geçti yıl 2010 foruma ilk adım atışım güncelleme fikir havuzuna açtığım konulardan dolayı benimle alay edilirdi Citadelin atası sayılacak bir gemi fikri öne atmıştım kimse beğenmedi benimle dalga geçerlerdi adminlere beni durduk yere bannlatırlardı işte o zamanlar moderetörlere karşı bir nefretim oluştu tabii olaylar gittikçe büyüdü başka fikirler üretmeye başlamıştım bir ara o kadar istenmedim ki forumdan gönderilmem istendi o zamanlar suçsuzdum hiç bir suç işlememiştim forumda konular açıp duruyorlardı Dodge Viperı forumdan gönderin istemiyoruz bu üyeyi bannlayın vs bir ton tantana fakat aradan bir kaç sene geçip 2013'de oyuna bu gemi 3 paket gemi ile oyuna yamayla eklendi ayrıca şu an oyuna eklenen "Aylık Giriş Bonusu" fikirim gerçekleşmiştir.

Her neyse devam edeyim nerede kalmıştım evet kimse beni istemezdi fakat ben yıllarca sabır ettim dayandım gerekirse bir çok hakarete , iftiraya ve haksızlığa mağruz kaldım ve yetkililer o zamanlar bana taraf alan üyeler yanındaydı.

Yıl 2012-2013
    Oyuna bir kaç sene ara verdim bot olayından dolayı fakat forumda hala aktif olarak rol oynadım sonunda kimsenin gıkı çıkmıyordu varlığımı kabul etmiş gibilerdi yıl oldu 2013-2012 Aegis ilk çıktığında gelmesin gelmesin diye o kadar laf yapmıştım ki ama kimse dinelemedi şu anki hammerclaw olayı gibi oldu olay. O zamanlar Goliath almak çok zordu Goliath olunca sevinirdim. O zamanlar Goliathı yeni almıştımda ondan istemiyordum Aegisi sonra forumda erdem , the darkmen , uzay , loonie tunes , black ghost , bmw m power ile tanıştım ara sıra aramızda sıkıntılar çıksada bana kalırsa çok iyi insanlardır kendileri.

Yeni forum açıldı ona geçtik ve yukarıda saydığım arkadaşları o zaman tanıdım güncelleme fikir havuzuna ilk açtığım konu "Aylık Giriş Bonusu" adlı konumdu yıllarca emek verdik yıllarca gerçekleşmesi için çok sabrettik ve şu an hala bunun sevincini yaşamaktayız.

Yıl 2014-2015
    Forumda önceden herkes huzur içinde paylaşımlar yapardı fakat sonra bir gün moderetörler kapıma dayandı ve dediler ki oyun hesabınızı kapatacağız niye dedim ? Forumda aldığım cezalardan dolayıymış e siz oyundan sorumlu değil miydiniz nasıl müdahile ediyorsunuz dedim bana robot gibi cevap vermişlerdi işte o gün bu gündür moderetörlerin çoğundan nefret ederim geçmişte yapılanları pek unutamıyorum bana çok açıklayıcı bir rehber ve ders niteliğinde bir veri kaynağı olarak gözükmekte.

Sonunda gemimi kapattılar işte isyanlar ve forumda ki bozulmalar o zaman başladı adminler ile sürekli kavga ediyor ve ceza alıyordum ama hakkımı aramak istemiştim sadece öfkem o derece büyümüştü ki gözüm hiç bir şey görmüyordu.

Derken Darion26 , Amelejack26 , Giderli , Maximus , Apollo ile tanıştım zaman zaman sürtüşmelerimiz oldu fakat kendileri iyi insanlar (Amelejack için pek kesin konuşamayacağım)

Yıl oldu 2016 işte pusat cerrah vs çıktı hiç memnun değildim çünkü oyun dengesizleşmeye başlamıştı oyuna yapılan yenilikler genelde oyunu şiddetle bozuyordu işte o zamanlar forumda olaylarda çığırından çıkmaya başlamıştı yapacak bir şey yoktu forumda moderetörler bir yandan bir kaç kavgalı olduğum üye bir yandan herkes üstüme yürümeye başladı elbet benimde hatalarım vardı fakat forumun bozulması oyunun bozulması beni üzüyordu.

Ve şimdi bu günlerdeyiz şunu öğrendim ki geçmiş bize tozlu bir ansiklopedi gibi gözükür fakat bilgileri daima muhafaza eder fakat yeni şeyler eklenmelidir ki bu ansiklopedi toz tutmasın.

Geçmişim hatalarla dolu olabilir lakin herkes hata yapar hata yaparak öğrenebiliriz yaratılışımızın gereği buna meyilliyiz.

Doğru yolu bulmakla yükümlüyüz bazı bozgunların altından kalkmamız gerekebilir güçlü olmalıyız , bu yol uğurunda bir çok şey feda edilebilir fakat inançlarınız uğuruna yaşamanız her zaman daha sağlıklıdır fakat inançlarınız neye ve kime göre doğru veya yanlış tartışılır işte insanıda insan yapan budur bence.

Şimdilerde ise gelecek için emek harcamaktayım oyun ve gereksiz işlere fazla vakit ayıramamaktayım önemli işlerim ve planlarım mevcut seneler boyunca bırakacağım dediğim zaman o aklımda ki planları gerçekleştirebilmek iç huzurumu bulabilmek için yapmıştım fakat şu an iç huzurumu , planlarımı her şeyimi buldum eskisine göre daha sakin birisiyim.

Bazılarınız yine üstüme gelebilir fakat diyeceğim şudur ki ilk önce bir düşününüz sonra bu kadara varınız.

Neyse kendimden bahsetmek gerekirse yeşilçay , bol sütlü nescafe (kahve kremalı) , lipton ice tea şeftali severim.

Şu sıralar şekeri kesmeye çalışıyorum ama genelde et severim (Maximus genelde discordumuzda mangal yapar :D)

Eh işte forumda defalarca bu konuyu açtım fakat her defasında bir eksikliğin olduğunu his etmişimdir fakat bu sefer tam oldu sanırım umarım bir eksik kalmamıştır.

Herkese iyi forumlar dilerim umarım burası o 2014 yıllarında ki gibi güzel bir yere döner baştan aşağı okuyup yüreğiyle anlamlandıran herkese teşekkür eder ve önlerinde eğilip şapkamı çıkarırım.

Eh Darkorbit bırakamadık seni seninle mezara gireceğiz galiba :D

2. Captivity

Captivity User

Başından sonuna kadar okudum geneli için değil fakat en çok dikkat ettiğim kısım için yorum yapıyorum; Kesinlikle birileri konu açıp isyan ettiğinde ''Biz oyun içinden sorumlu değiliz forumun düzeninden sorumluyuz lütfen anlayışla karşılayınız'' cümlesinin verdiği gardı kuşanan forum adminleri kimsenin hesabını kapatabilecek yetkiye sahip olmamalıdır zira bilgisayarlarının başında kafaları rahatsa bunun sebebi bu oyuna yıllarını vermiş tutkusundan vazgeçememiş sen(ler)dir.

3. Bu oyunda hak , adalet , esitlik istiyoruz baska bir sey degil fakat birileri arka planda bundan buyuk ihtimal kazanc sagliyorsa ki sagliyor adaletin gelmesi cok zordur.

4. Arsemia

Arsemia User

Tekrar hoşgeldin diyelim o zaman :)

DODGE_VİPER bunu beğendi.
  5. Hoş bulduk :)

6. GÖLGE

GÖLGE User

DODGE:) hoşgeldin o zaman inş bu sefer daha sakin daha mutlu oyun anıları biriktirirsin sevgili kardeşim:)hak adalet herzaman yerin bulur sen üzme canını..ilahi adalet diye birşey vardır ki kimse kaçamaz ondan:)tr2 ye yolun düşerse bi çay ikram ederiz:)

JUPlTER bunu beğendi.
  7. Tr3 ile birlesirse cayinizi icerim (yesil cay)

Valla su aralar oyuna sadece max ayda 10 tl vermeyi dusunuyorum oda %25 indirim icin. Vip felan cekmem.

8. MaXiMuS

MaXiMuS User

ahoj bro ! :D adminler hayırsız çıktı Thyphon admine mangal diye yalvardım yapmadı :( bu arada kaç yaşında başladın oyuna o_O teklifimi düşün (mangal) :D

9. Kanka yasim bende kalsin ;)

Typhon cimri diyorlar gercektende oyle :)

Sen git atesi yak fakat kurbaga murbaga getirme :D

10. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Tanışıyor muyuz bir yerden bro takip ediyosun da

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Konunuz hayırlı olsun :) Keyifli ,huzurlu paylaşımlar dilerim :)

12. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Yerine göre değişir :D

_ahsoka_16 bunu beğendi.

13. Cimrisin bir hammer içerikli forum yarışması yapmıyorsun :cool:

Teşekkürler.

JUPlTER bunu beğendi.
  14. Prophecy

Prophecy User

Uzun zaman daha bırakamayacağız burayı dostum.
    (Vizelere çalışmam gerekiyor yüzen discorda giremiyorum.)

15. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Bu arada konun hayırlı olsun dodge :)
    Keyifli huzurlu paylaşımlar dilerim :) (Jupiterden alıntı :D)

JUPlTER bunu beğendi.
  16. Teşekkürler.
    Öyle oldu :S

17. Darion26

Darion26 User

Gene mi sen ? :rolleyes::p

Prophecy bunu beğendi.
  18. :D :D

19. Darion26

Darion26 User

Gemini mayınlayayımda aklın başına gelsin. :D

20. Ben seni görecem ileride :D