Duyuru Dodge Viper [Sen Kimsin ?]

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 3 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darion26

Darion26 User

Can atayım mı :p

2. Hammer gelince bol bol ben atarım :cool:

3. KANUN

KANUN Guest

Öncelikle Konun hayırlı olsun. :)

O ne kadar uzun yazmışsın okumaya usandım ya :)

4. Bu sefer tam oldu ondan :D

5. Prophecy

Prophecy User

Konuşamıyor olabilirim ama Aleyna Tilki herşeyi anlatıyor yerime ;)

6. Bana yetki gelsin seni bannlayacam discorddan , radyo botunun içine ettin uzay bozdun botu... ​

7. Kim Kimdir Nereden Neden Gelmiştir Adem İle Havvayı unuttular mı unutmadılar mı:)

8. Prophecy

Prophecy User

Yooo bozulmadı ki
    Aynn .s .s

9. anakin5555

anakin5555 User

konun hayırlı lsun tekrar h.g

10. *****
    siyasi içerik paylaşmayın @.KAPLAN

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2017
  11. Alfisti35

Alfisti35 User

Geçmişin konusu açılmışken yazıdaki resim gözlerimi yaşarttı. İlkokul zamanlarında Bigpoint oyunu olan Seafight başlamıştık hemen sonra Darkorbit keşfettik. Benimde bildiğim hatırladığım birkaç güzel insan var. Yaklaşık 2 ay oldu tekrar başladım o kadar özlemişim ki gemi satın almak yerine kendi gemimi doldurayım dedim. Uridiuma asıldım da asıldım. Ne göreyim adam geliyor 200 k vuruyor biri geliyor ben kaçarken benden hızlı gidiyor. Sonra dedim ki vay anasını sayın seyirciler bu oyun artık yeni oyuncuya kapalı. Eskiden kalanlara ait bir ortam oluşmuş. Eğer Derecelendirme gibi Lig halinde olmazsa daha da yeni oyuncu en fazla 1 ay oynar. Buda demek oluyor ki oyunun komple altyapısı değişmesi gerekiyor. Herneyse duyguların verdiği yetkiye dayanarak biraz fazla saçmaladım. Eskilere selam olsun , Keyifli forumlar :)

12. ben buzmaviyi özledim ya

13. Blovagona

Blovagona User

@DODGE_VİPER emin ol senin kıymetini bilmiyorlar dostum. Sohbetin güzel açtığın konuları keyifle takip ediyorum. Tekrar hoş geldin diyorum. Tekrar başlamana vesile olan şey 9 Aralık 2017 gecesi yaşanan oyuna giriş sorunu olabilir mi? Belki bir an için yılların emeğini kaybetmekten korkmuş olabilir misin? O akşam sen ben @adil @Metallyna+ @cinarealy çok güzel sohbet etmiştik. Seni yeniden oyunda görmek beni sevindirdi. Sen boş ver yeşil çayı. Yeşil çay ne ya panda mısın sen? Gel sana vendi boy mocha ısmarlayayım ben :D
    Eva (Catterfly)

14. anakin5555

anakin5555 User

Hala adminlerle tartışıyormuşsun doğrumu?

15. nerdesin sen dodgeviper ?

16. GÖLGE

GÖLGE User

yeşilçay candır:)

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Eva hanım evet sizi hatırlıyorum ama aradan yaklaşık 3 sene sonra dönmüş olmamdan dolayı kusura bakmayınız. Ne yazık ki forumu ve oyunu bıraktım adminlere asıl gemimin forum hesabına IP bann atılmasını söyledim. Önemli işlerim var genelde tüm günüm matematik çalışmak ve program yazmakla geçiyor yakında yeni diller öğreneceğim (Programlama dilleri , normal insan dilleri almanca vs) işin içine fizik kimya vs'de girecek. Çok naziksiniz , kahve teklifiniz için teşekkürler :) ancak yeşil çay içmeyide bıraktım malum ekonomik durumlar iyi değil siyah çay'a döndük. Yeşil çaya vericeğim paraya gidip biraz para koyup kitap alıyorum genelde aldığım kitaplarda programlama ve mühendislik kitapları... Şu aralar açıkçası yazılım üzerine ağırlık verip merak ettiğim ve planladığım işleri uygulamaya koymakla meşgulum.

Yani her şeyin eskisi gibi olmasını isterdim ancak ne yazık ki meşgulum ve oyuna veya foruma temelli bir dönüş yapabileceğimi sanmıyorum.

Bu arada metallyna burada değil ancak ben onunla başka yerden sohbet ediyorum :D

Hayır onlarla işim çoktan bitti ve kavga edeceğimi sanmıyorum.

Beni merak etme be yılmaz hayata tutunma savaşı veriyoruz işte ne olsun , koşturmaca , araştırma paso geliştirme ve bu oyuna verilen yılların ardından gelen yıkıntıları temizleyip yeniden inşaat işlemleri vs... Çok zaman alıyor ne yazık ki :D Hayat benden 10 senemi bu oyunla aldı ama ben 10 senemi geriye çok daha fazlasıyla alacağım... Anlayacağın yoğunuz :D
    Yeşil çay candırda artık oda her şey gibi pahalı :D
    Dostum bu oyunun kapanacağını düşünüyorum. Çünkü bir çok topluluğa hitap eden insan susturuldu , gemileri kapatıldı ama ne yazık ki bot kullananlara en ufak bir ceza yok gibi... Yani oyun bitti ben ümidi kestim daha gelmiyorum zaten arada bir geliyorum oda genelde sohbette hatrım olanlara bir selam verip çıkıyorum. Boşver yahu hayat öylede gidiyor böylede :D Akışına bırak her şeyi.

Son düzenlenen: 7 Şubat 2020
  18. sevindim dostum ben hala arada can sıkıntısında solugu burda alıyorum

_DODGE_ bunu beğendi.
  19. _DODGE_

_DODGE_ User

Çık dışarı nefes al :D

Bu gün bir oyuna girem bakam dedim zeus droidi birleştire gelmiş bu beni düşündürdü acep Darkorbit geri dönmem için mi uğraşıyor diye düşünmedim değil :D :D

AMA BÖYLE BİR ŞEY OLMAYACAK...

DO o şansı kaybetti... I ıh geri dönmem asla...

Bu arada TR3'e girerken chat 3 sene önce oyunu bıraktığım gibi.

Chati şu müzik eşliğinde izledim desem yalan olmaz.

Ne kadar asosyal eleman varsa oyunda işin ilginç tarafı 30-50 yaşında ki adamlar kadınlar 10 yaşında ki çocuklar gibi davranıyor... Gördüğüm küfürler hakaretlerden sonra gözlerim eridi zaten :D :D

DO'da gelişme var ama geçti o iş bir kere oyuncuların oyuna ve yönetime gram güveni kalmadı. Oyuncuların sosyal medya üzerinden oyuna karşı söyledikleri yorumlara bakarak bunu görebilirler ne yazık ki boğaz patlatmayacağım :D

Yaptıkları yanlışlar yüzünden insanlar artık oyuna güven duymuyorlar durduk yere hesaplarının gidebileceğini düşünür oldular.

Geçen aylarda bu otocuların kullandığı programı , discord adresini vs hepsini şikkayet etmiştim ilgili makamlara ama gram ilerleme yok gibi :D :D Klasik yani eh değişen bir şey yok anlaşılan :D

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ooooo hakan bey nasılsınız bakalım ? :D :) Her zaman dediğim gibi umarım hedeflerine ulaşırsın. :) :D ;)