Duyuru Dodge Viper [Sen Kimsin ?]

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 3 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Hoşgeldin hakan :)

2. _DODGE_

_DODGE_ User

Hoş buldukta sen gelir miydin ya benim konularıma hani gitsende kurtulsak diyordun :D :D

Dipnot: Hakan benim gerçek adım değil.

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  3. Mesajlarında eskisi gibi görmüyorum seni :) Sanırım oyun oynamadığından olabilir. Böyle olunca senle konuşmak iyi oluyor. Eskiden merhaba demeye gelmiyordu :D

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Doğrudur. Kanser insanlarla uğraştıkça sende bataklığa saplanıyorsun. Bağlantıyı kesmeliydim.

Şu an kafam hiç olmadığı kadar rahat. Matematik ile uğraşıyorum senelerdir kaçtığım şeyle uğraşıyorum.

Oyunu bırakmak zorundaydım yoksa ideallerimden vazgeçecektim. Zaten o stres beni öldürüyordu. İşte bu sene atlatmam gereken önemli sınavlar var onları halledecem.

Bu oyunda ki insanların çoğunluğu ne yazık ki asosyel , hasta diyebilirim. Yani insanı kanser etmek için elli tane sebep buluyorlar. Ben kolay kolay sinirlenmeyen bir insanım ama stres dediğimiz faktör arttıkça en sabırlı insanı bile sabırsız hale getiriyor sinir küpü edebiliyor.

Gülüp geçmeyi öğrendim niye aptalca şeyler için nefesimi tüketip kendimi üzeyim ki dedim ?

Sonuç olarak kafam eskisine göre rahat , boş elemanları gördüğümde gülüp geçiyorum sadece...

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  5. RobinKudin

RobinKudin User

Haklısınız ... yapım itibariylen hızlı sinirleniyorum fakat chat kedileride az değil. Cubide beni kesiyor chatte dayılık yapıyor. adam olucan diye yazılar yazıyor...

6. MaXiMuS

MaXiMuS User

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Fazla sinir bünyeye zarar :)

8. 34KAAN34

34KAAN34 User

Amma dertliymişsiniz :) Salın gitsin.