Duyuru DODGE vs Uzayx Sana Meydan Okuyorum !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın @.uzayx. bana ettiğiniz ithamlar ve hakaretler artık fazla olmaya başladı forumu bırakmıştım fakat benim arkamdan hala bana hakaret etmeye devam ettiniz. Sizi pazar günü öğle saat 12.00 da 4-4 taşda düelloya davet ediyor ve bekliyorum.

Düello 1 vs 1'dir video alınacaktır müdahile eden kesilecektir mayın bırakan kesilecektir video incelenecektir.

Düello'nun amacı sayın @.uzayx. 'in iddiaları ve iftiraları üzerine atılacaktır.

Teke tek düelloda her türlü cephane gemi kullanılabilir kaçmak yasak.

Saygılar.

2. ikiniz aynı serverdesiniz heralde hangi server bizdeyseniz izlerdik...

GREED bunu beğendi.
  3. TR-3 te oynuyorlar

GREED bunu beğendi.
  4. GREED

GREED User

Hakan abi izlemek için mobil veriyle oyuna girdirven o olacak yav :p :D Neyse canlò olmasa da bideoyu izlerim sonra :D

5. Her zaman öten arkadaşı burada göremiyorum...

6. Kavganızı foruma taşımak yerine ana sayfadan mail atabilirsiniz.

ÈrroR_™ bunu beğendi.

7. Uzayx adlı arkadaşımız beni burada prim yapmakla suçluyor ve kendi aklınca millete beni rezil etmeye çalışıyor oyunda ben diyorum gel vs atacaz kendisi ortalarda yok ve eminim bu yazdığımı gördüğü halde gelmeye korkuyordur.

Çünkü biliyor kendisi rezil olacak.

Ben normalde forumu bıraktım fakat bu ağazı iftira kokan arkadaşımız benim gemiyi afk iken kesmiş fotosunu buraya koyuyor vs ye gel deyincede kaçıyor bu arkadaş ?

Ben buna kızıyorum bu arkadaşa çok iyi davrandık fakat kendisi nankörlük yapmayı seçti.

Oyunda anca chatte papağan gibi ötmesini bilir vs ye gel desen kamularda portlarda sürünür bu arkadaş.

Allah bir el vermiş birde dil anca laf yapıyor...

Kendisi chatte hakaret ediyor o kadar ben cm e şikkayet ediyorum kick yiyor o ben bann alıyorum. Allah aşkına şu klavye komandolarına bilgisayar vermeyin...

Chatte öter sabahtan akşama kadar gel teke teke çık desen porttan kafasını çıkarmaz gelir afk iken gemi keser erkeklik yapar "bah kestim bah kestim" der

Adam oyundayken beni kamuda görse direk çarka alıp porta kaçıyor resim albümünde kanıtta var yani.

Peki şimdi size soruyorum ben primcilik hiç yaptım mı burada ?

Primin p sini bile yapmadım şu oyunu stres atmak için oynuyorum fakat bazı arkadaşlarımız klavye komandoluğu yapmasa daha iyi olacak.

Son düzenlenen: 17 Eylül 2016
  8. Yarısını okudum.

Aranızdaki kesilmeler şahsen ilgimi çekmiyor. Rezil olacak bir şey yok ama böyle olayı büyütürsen karşıdakide sinirlendiğini düşünüp muhtemelen şöyle yapacaktır ( :D ).

Bence resim paylaşılan konuda kısaca mazaretini belirtip konuyu kapatman daha doğru olurdu.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ikinizde kendi capinda hakli ,karsilikli cunku atismaniz,ikinizin kavgasi ortama yansiyor, gerginlik oluyor surda gulup eglenmek varken stres atmak varken ,stres oluyoruz.okumayin diyebilirsin ama ister istemez okuyoruz bildirim de geliyor :D hakimlik yapmakta bize dusmez ama birakin artik atismayi hakikatten sonu yok biz sizi ayri bireyler olarak muhabbet icinde gormek isterdik:cool:ve Serfric hakli kesmeniz kesilmeniz ilgimizi cekmiyor cunku biz disardaniz, ikinizlede sorunumuz yok lutfen anlayis :) bizim icin bari kapatin konuyu ;)

10. Sinir olsam ne yazar en azından icraat DODGE İCRAAT diye ***** portlarda kamularla çarklarla sürünmüyorum.

Kendisi saçma sapan iftira atıyor...

Ben forumu bırakmıştım daha da bir şey yazmayacam dedim ama bu son damlaydı bardağı taşıran son damla bu klanıyla geri dönsün bunu yapacam ;

Yeter be ben ne yaptım bu adama ! Low döndüm hades yapacaktık kendisi isyan çıkardı. Dunya kadar tallon boss tallon kestim ustune taktik verdim.

Ya ben ne kötü insanım demi primciliğin kralını yapmışım LF4 lerini fulleyecez dedim adama beni kasmiyorsun senin kasmana kalmadik diyen adam...

Böyle vaziyetin...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Eylül 2016
  11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Resminiz link içerdiği için kaldırmak zorunda kaldım.Lütfen altında ve üstünde bulunan linkleri kaldırın.

İyi forumlar.

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bence siz ts de konusun karsilik li ,duyarsiz kalmamaya yardimci olmaya calisiyorum ama olmuyor bir araya geldinizmi kavga basliyor olmuyor yani.en iyisi birbirinize bulasmayin hic yada konusun icinizi dokun karislikli ve ts nizde..eminim cozeceksiniz sorununuzu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Eylül 2016
  13. Bu uzayın klanı gelsin hepsini kesip videoya alınca diyeceğim ilk şey

OTE="ÈrroR_™, post: 1078559, member: 67142"]bence siz ts de konusun karsilik li ,duyarsiz kalmamaya yardimci olmaya calisiyorum ama olmuyor bir araya geldinizmi kavga basliyor olmuyor yani.en iyisi birbirinize bulasmayin hic yada konusun icinizi dokun karislikli ve ts nizde..eminim cozeceksiniz sorununuzu.[/QUOTE]

Ben zamanında çok ugrastım fakat hain olan her zaman haindir iftiracı olan her zaman iftiracıdır bu adam bunlarï tam 3 aydır planlamaktaymış.

Yarin kaldiririm modum su an tabletteyim.

GREED bunu beğendi.
  14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

O zaman yarın kaldırırım değil, yüklersiniz.

İyi forumlar.

15. Ok.

Evet beklenen arkadaş gene etrafda yok...

16. Sinir olman ona yetiyordur;)

17. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Mesajınızdaki Resim içeriği kaldırılmıştır.

iyi forumlar

18. GREED

GREED User

Hitlerli mesaj mı adminim? Eğer oysa merhaba dedeki her ne kadar en az 2 hafta önce atılmış olsa da fetullah gülen videosunu da kaldırın zamanı ise bot banlamaları sonrası

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.