Dogaci Köşesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ●ĤΛZΛŔ●SΛ√ΛşçĪSĪ● tarafından 19 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar biktim usandim artik su dark orbite big pointe bi doga edelim artk belki allah yardimcimiz olur , 1 cmt pazrmiz var icine ettiler , millet milionluk uri bugu yapiyo ceza yok botculara ceza yok , onarin cezasi bize mi kesilio acaba haydi hep birlikte
    Ne hallere dusurdun bizi D.O B.P

---> N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  2. BİSMİLLAHİRRAHMANIRRAHIM

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  3. oben

oben User

daha adını bile doğru düzgün yazamadığın manevi bir değeri alay konusu yapman abesle iştigaldir bu tür konular alay konusu olmamalı gerçekten çok yazık.

4. cezasi bana kalmish cehennemde ben yanicam veya kimeyse bu bizim.isimiz yargilamak sana kalmadi beni veya digerleni yazaris yazmaiz doga ederis etmeyis yargilamak senin isin degil ha bide binlerce yuro yuzlerc saat yatirip bu oyuna ister doga ederim ister ismimi argo koyariim ismim de seni ilgilendirmez doga edip manevi deger katip katmamak bana kalmish veya diger arkadaslara sende tepemi attirma belli ki yenisin hadi agzimizin tadi kacmadan yorumnarini kendine saklq biz burda bi araba parasi yatirip hakkimizi ariyoz paramiza da karishma diyeceksin niye yatirdin fazla paramiz var yatirdik cok şukur ...

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ne olursa olsun dini bir içeriği böyle durumlarda kullanmanızı doğru bulmuyorum. Herkesin kişisel görüşü olabilir ancak Din bu konunun içerisine alet edilmemelidir. Uyarımı yapıyorum tekrarında cezai işlem uygulanacaktır.
    İşte her şey bu düşündüğünüz kadar basit bir çerçeveden bakılmamaktadır. Lütfen tekrarlamayınız.

Konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.