Duyuru DOĞRUMU anlamışım ? YANLIŞMI anlamışım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MKS-705

MKS-705 User

Konu başlığında belişttiğim gibi bir konu üzerinde takıldım sizlerden yardım istiyorum, yardım olacağınızı düşünüyorum.

bu yukarda görmüş olduğunuz nostoroma gemi hepiniz biliyorsunuz, yan tarafta da 25 arkadaşı 12. levele getirince verilecek olan özel tasarım,

soru şu ; Nostromonun mevcut özellikleri mağlum yan tarafra var, bu tasarım aktif olduğu zaman alındığı zaman + ekmi olacak onu sormak istiyorum

Demiş ki Lazer yuvası 12 tasarım, Geminin mevcut özelliği 7+12 = 19 lazer yuvası mı olacak ?
    Demiş ki Jenaratör yuvasu 12 tasarım,Geminin mevcut özelliği 10+12 = 22 jen. yuvası mı olacak ?

Daha soru sorardım da bu ilk soruma cevap gelse bütün sorular tamamlanmış olacak :)

Şimdi ben DOĞRUMU anlamışım YANLIŞMI anlamışım ???

2. Bence üstüne ekleniyor yani 7 ise normal lazer yuvası,12 oluyor.
    Jenaratörler 10 ise 12 oluyor toplanmıyor diye biliyorum

3. MKS-705

MKS-705 User

modlardan bir cevap alim de rahatlayım kardeşim 3 gündür bşımın etini yedi :D

4. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

İlk olarak lütfen imzanızın ebatlarını 500*200 standartlarında düzeltiniz.
    Sorunuza gelince toplanmda 12 slot olmuş olacak.

Keyifli Forumlar

5. MKS-705

MKS-705 User

aslında bu soruyu sordum 2 cevap aldım, birincisi imza ayarını unutmuştum teşekkürleer. ikinciside yanlış anlamışım teşekkürler

6. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Rica ederiz. Konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar

MKS-705 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.