Geri bildirim Doğum Günü Etkinlikleri Geri Bildirimi

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 7 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. titans___

  titans___ User

  hep pintoş POİNT İDİ bu sefer LEVEL ATLADI da kaç level atladı oyunculara ona siz karar verin , yeni başlıyanlar için Saimon EMA atyor , Mordon Buz Roketi ile yavaşlatıyor yeni başlıyanlara verdiği uriler zaten malum , yavaşdan biraz verip sonra göstermeyip tadına da bakdırmıyorlar az cilveli olma yok direkt sevceksen hard içten bol mangırlı sevilmek isteyen sahipleri var , espri amaçlı yazılmıştır forum adminleri abileri gibi korumaya gelip , kızacakları zaten belli de babamızın hayrına yapmıyor oyun da Saimon EMA ne abi yeni başlıyanlara veya Mordon yavaşlatma ne neyin hıncını alıyor bu oyun daha eski den haritalara yeni çıkardıkları Sablar , Anihilatörler , Kami atan Baracudalar TR 3 de iç savaş var eksi yeme yok düşman şirket kendi şirketim Korsan Haritalarında ki NPC ler çok tadından yenmez bir haldeydi , oyunu azaltmak dışında bir şey yapamıyor veya Hangar da Tamirle geçiyordu , en fazla kamufule olup 5-3 DE peşimden geleni haritanın altında Battle rayler bol interceptor çıkartıp oraya kadar kaçmıştım ne oldu ben patladım , peşimdeki de o kadar Sab interceptöre kesilmiş oldu o süre de yapıp yapabildiğim bu kadar sonra dan istasyon kurup , iç savaşda olanları görünce sıkarım o zamanlar yaptıkları dolu şeyler var kendi şirketim de olanlar diğer şirketlerle zaten savaş tabi devam ediyor . HİLE yapan kişiler dolu değil zaten bu oyun kim uyduruyor di mi ?
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 2. tahir_47

  tahir_47 User

  etkinlik bu gece mi başlıcak?
   
 3. evet 4 dk sonra
   
 4. tahir_47

  tahir_47 User

  kutular 10unda gelecekmiş boşuna bekledik
   
 5. evet biliyorum
   
 6. BUKANN

  BUKANN User

  görevler genelde sabah yenilendiği için belki gece 00.00da gelmez
   
 7. aynen hicbirsey gelmedi
   
 8. Goliath-x ile ilgili güncelleme gelir mi?
   
 9. smoonrise

  smoonrise User

  Etkinlikte şuan yapılabilecekler 9.12.2021 ;
  2 adet görev ve akşam ice mı ? bilet görevler kapı v.s. yok mu ?
   
 10. Bunlar hep hayal gelecegini pek sanmam.
   
 11. TanrıEru

  TanrıEru User

  Ay içerisinde etkinlik gelecek gibi gözüküyor ebedi kapı sıralaması olması gerek 2 veya 3 haftalık
   
 12. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  ya bizle resmen alay ediyorlar labirent niye gelmiyor ki boş boş etkinlk ler getirip duruyorlar etkinlk görevi verdiği ödül yeni başlayana bile faydası yok bu saçmalık okadar para yatırıyoz yaptıkları etkinliğe bakın allah bildiği gibi yapsın sizleri biraz günenelim diyoruz yetkililere yine hüsran yine hüsran millet otoyla uri kasıyor biz de bi etkinlk gelsin de uri kasalım diyoruz bir yıldan beri oyalıyorlar saçma sapan etkinlik lerle harcadığımız zamana yazık
   
 13. tryhardD

  tryhardD User

  Etkinlik tarihi konusunda net olmamaları gıcık bir durum olsa da sana şunu söyliyeyim ice meteroid eskisi kadar karlı değil kasılabileceğin daha kolay yerler var LoW kapısı daha iyi uridium kasar sana, modül istiyorsan da etkinlik kadar karlı olmasa da ebedi kapı yapabilirsin.
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 14. eLCor

  eLCor User

  Bence LAbirent Gelir
   
 15. BUKANN

  BUKANN User

  görevler yaptıkça ilerliyor yenisi geliyor. pek umudum yok ama belki ilerki görevlerin ödülleri güzeldir
   
 16. HeRKüL300

  HeRKüL300 User

  şu kadarcık bi buz roket verin herkes gemisini fulledikte biz ezik kaldı 1 günlük bile buz kutu yok çürük roket var credili roket var biz onu ne yapacak bize buz kutu ve kapı lazım bumuydu darkorbit doğum günüsü...
   
 17. kutular neden gelmedi???
   
 18. BUKANN

  BUKANN User

  etkinlik duyurusunda kutuların 10 aralıkta geleceği yazıyor. ayrıca geçen sene son görevin ödülünde cüzi miktarda buz roketi vardı diye hatırlıyorum.
  edit: iki görev serisi de 300er roket veriyor. toplamda 600 buz roketi
   
  Son düzenlenen: 9 Aralık 2021
 19. görevler okadar basit okadar itici okadar dilim varmıyo söylemeye ıceye sıkmaya çekiniyorum görev yaptığımı zannedecekler diye..
  hasar vermen gereken ıce metor...ödül 1 kalıp sabun 1 adet boş şampuan kutusu 3 adet gazoz kapağı...size ne desek boş anlamıyorsunuz anlamayacaksınızda.
   
 20. Saat 19 oldu ama küreselde halen bi ice yok :(