Geri bildirim Doğum Günü Etkinlikleri Geri Bildirimi

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 7 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yarim saatdir topluom hic cikmadi

NoName45_ bunu beğendi.
  2. tryhardD

tryhardD User

Yani tüm gün ice meteoroid aslında iyi planlanıp sayıları arttırılsa tüm haritalarda iyi bir mini etkinlik olabilirdi ancak 10 sene evvelin oranlarıyla spawnlandığı için hiç kimse doğru düzgün faydalanamıyor. Hele pvp haritalarında ice meteor aramak ful 4 lvl radarla bile zulüme dönüşüyor. Bunu düşünmelerini beklerdim ama düşünmemişler söyleyeyim. Meteorların doğma sıklığını arttırmalılar ve pvp haritalarına (4-4 ve 4-5) en az 4'er tane atmalılar. Ki insanlar için ebedi kapı, mind veya LoW dışında bir alternatif olsun. Ayrıca etkinlik getirilirken oyunun zaten zar zor oynanan laglı donmalı hali etkinlikle daha da dayanılmaz hale geliyor. Bu da kaç senedir yazılıyor artık bir çözüm bulunmalı etkinlik olacak diye herkese zararı olan bir şey.

NoName45_ ve BUKANN bunu beğendi.
  3. BUKANN

BUKANN User

ice meteroidin spawnında bence bir hata vardı. normalde kesersin 3-5 dakikaya yenisi doğar. ama bugün öyle olmadı. x7de kestim keser kesmez hemen doğdu sonra kesince 12dakika boyunca bekledim doğmadı. x5e geçtim orda vardı kestim yine hemen doğdu tekrar kestim yine bi 10dk bekledim doğmadı. x6ya geçtim 15dk bekledim cubi kesitim hiç ice doğmadı. sonra bıraktım sinir etti.

NoName45_ bunu beğendi.