Destek Doğum günü kapısı Ve buz cpu bana gelmdi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 11 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Bu gün açılması gerekmiyormuydu???? (ayın 11'i?)

Ne cpu var nede 1-1'de bir gireceğim kapı

2. kapı 1-1de değil 1-4e bakacaksın arkadaş

.Paradoks. ve ŞahFD bunu beğendi.
  3. buz cpu derken neyi kastediyorsun?

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Cevap veren @-ÇOTANAK28_UĞUR- üyemize teşekkürler. Kendisinin de belirttiği gibi Skoll kapısına Görev Denetim Kulesinden ilgili kapının Zor veya Kolay versiyonu için olan görevi kabul edip, kendi şirketinizin x-4 haritasında merkezinde bulunana portaldan atlayarak giriş yapabilirsiniz.

Resimde gözüken CPU Buzul Çatlağı etkinliğinin CPU'sudur. Skoll kapısı etkinliğinden bağımsızdır ve hiç bir direkt ilişkisi bulunmamaktadır. Buzul Çatlağı etkinliği hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

Dun kolay ve zor u bitirdim Skoll kapisinin , ama bugun kapi gorevi vermedi, Lordakia fln gorevi verdi, noel goreviymis. Skoll kapisi baska acilmayacak mi? bir kez mi bitirebiliyoruz?

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Skoll kapısının Kolay ve Zor versiyonunu etkinlik süresince sadece 1 kez yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

Tesekkurler, ben de sevinmistim bir suru magma sondasi alicaz diye, saglik olsun, sagol cvp icin

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. Öyle olsa herkes çok kolay fullenir, olur mu öyle şey :D

Ted-Bundy bunu beğendi.