Dolandırıcılık dikkat edin.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve oguzhanss tarafından 3 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oguzhanss

oguzhanss User

Bugün böyle bir mesaj geldi oyun içerisinden, dikkatli olun.

2. oguzhanss

oguzhanss User

Pilotlar!
    Oyundaki en son düzeltmeler ve sürekli hatalar nedeniyle düzenli oyuncularımıza bir hediye vermeye karar verdik.
    Rastgele seçilecek ödüllerden birini kazanma şansınız var.
    Alabileceğiniz oyun içi öğeler ve ayrıcalıklar:
    ●х3 XT10 (12%)
    ●x6 XU03 (15%)
    ●x4 XSP01 (13%)
    ●300 000 URI (20%)
    ●Premium-Silber-Paket (18%)
    ●Orcus (2,9%)
    ●Spectrum plus (4%)
    ●New Orcus Designs +15% DMG, -10% HP +5% SPEED (0,1%)
    ●500 ABR and I-Oil (5%)
    ●5.000 Diametrion (10%)

Doğrulamanın ardından hesabınız için bir kod alacaksınız. Her oyuncu hesap başına bir bonus kodu alabilir.

Bonusunuzu buradan alın: Ctrl+c

Saygılarımla, © 2024 Bigpoint GmbH

Son düzenlenen: 3 Nisan 2024
  3. noktakoyam

noktakoyam User

e şimdi millet linke tiklicak neden paylastinki. onlara yardim etmis oldun

4. link nereye götürüyor bizden ne alacak?
    ve sen kimsin adminler oyun kurucuları adam gibi kod veremiyormu?

5. oguzhanss

oguzhanss User

o kadar sazan olacağını tahmin etmemiştim :) ama gördüğümüz üzere varmış. Düzenledim tekrardan

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Darkorbit link üzerinden hediye dağıtmamaktadır. Yalnızca ama yalnızca kod ile hediye ve promosyon vermektedir.

7. smoonrise

smoonrise User

Bu ilk değil ve belli ki son olmayacak , defalarca buna benzer dolandırıcılık denemesi oldu her seferinde oyun içi mesajlaşmanın gözden geçirilmesi değişmesi yada kullanım dışı bırakılması gerektiğini söyledim , madem kontrol edilemiyor ve hakim olunamıyor o zaman bu sistemin aktif tutmamaları lazım , bu kısım mail hesabı değil kişisel alan değil oyunun kendi sistemi iç mekanızması maile gelen dolandırıcılık linklerinden oyuncular sorumlu olabilir ama oyunun kendi içindeki alandan atılan linklerin dolandırıcılık teşşebüslerinden oyun firması sorumlu olması lazım üstelik sayısız defa oldu bu ...

8. bu link benim hesabıma geldi ama oyunu pek fazla bilmediğimden linke tıklamış bulundum ve hesabım çalındı bu konu ile ilgili kim yardım edebilir hesabın bana ait olduğunu vip vs şekilde kanıtlayabilirim dekontlarıda duruyor mail de yardımcı olursanız sevinirim

adam657 bunu beğendi.
  9. TR|SUBUTAY

Support ile iletişime geçiniz.

10. adam657

adam657 User

Aynı sorundan bende muzdaribim ama supportla iletişime geçtim 1 hafta oldu neredeyse hala geri dönüş yok. her şeyle hesabın bana ait olduğunu kanıtlayabilirim lütfen yardımcı olun.

11. adam657

adam657 User

knk ne yaptın hesabını alabildin mi alabilirsen benide bul haber et.Benimde aynı şekil gitti

12. TR|SUBUTAY

Support ile iletişime geçin hesap konusunda

13. knk ben de iletişime geçtim ama dönüş yok ilgilenmiyorlar ben hesabın üstüne bir bardak soğuk su içtim sende iç

14. oyun kurallarında yazıyor hesap sorumluluğu oyuncunun çalınan hesap geri verilmiyor en iyi durumda o hesap kapatılıyor çalanda kullanamıyor