Bug / Oyun hatasi Donan Client

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Mrs.HOY tarafından 12 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Bugün sabah erkenden ethernalde yüksek dalgalara çıkmak için oyunun başına oturdum yaklaşık 1.5-2 saattir ethernalde 138. dalgaya geldim ve client tamamen dondu ve kapatıp açtığımda çoktan gemim patlamıştı. Bu clientten ne zaman kurtulacağız bizi zarara sokmaktan başka bir şey yaptığı bu clientin unitye geçilmicek mi sözde 2021'in ocak ayında unitye geçilecekti hatta paradoks beyefendi bu konuda çok netti kendisi bu duruma net bir açıklama getirebilir mi acaba ? (Önbelliği temizleme, çerez temizleme gibi gerekli her şeyi yapıp girdim. Son gelen client patchinden sonra bu durum olmaya başladı.)

2. OKU

OKU User

Senin yine iyi 5 dk oynuyorum client donuyor sırf bu yüzden oyunu oynayamıyorum bıgpoint darkorbiti bıraktı umursamıyorlar kemik kitlenin oyunu bırakmasını bekliyorlar heralde sonra kapatıcaklar oyunu yapcak bişey yok.

3. sadece donma hataları değil rsb tutukluluğu da yapıyor oyun bi an önce düzeltilsin

4. ѠNarmaNѠ

ѠNarmaNѠ User

bu sorun BL haritalarında da var yaratıklar yığılınca donup patlıyor bu yüzden girmiyorum

5. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Bahsedilen durumu üstlerime iletiyorum. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

6. Tarayıcıdan oyna istemciden oynanmıyor.

7. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

5 dakka 10 dakika belki 1 saat süre fark etmiyor ki. şu durumu 300 üstü dalgada yaşasam oyundan soğurdum cidden.

evet bu sıkıntı da var lagdan falan da değil cidden takılıyor direkt.

Tarayıcı da küçük fps droplar yasıyorum clientte olmuyor diye ordan oynayım dedim sonuç ortada saatlerdir oyuna girmiyorum canımı çok sıkıyor bu durumlar.