Donma sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve jonathan300 tarafından 16 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle merhaba.

Sayın modum; ben global amerika 2 serverinde oynuyorum. Bilgisayarımın donanımı ciddi anlamda üst seviye. İnternet bağlantım da çok üst seviyede. Yani benden kaynaklı bir problem değil baştan söylemek istedim :) Çok ciddi bir lag, donma vs. problemi yaşıyorum. Sorun şurada başlıyor; tr serverine giriş yapınca hiçbir şekilde ne donma ne lag sorunu yaşıyorum ama kendi sunucuma geçince yani global amerika 2 serverine, portaldan atlıyorum yaklaşık 15 saniye sonra atlıyor veya bazen hiç atlamıyor f5 yapıyorum anca düzeliyor. haritada ilerlerken gemi ortalarda kalıyor, halbuki ben portala gelmişim. Nedeni nedir acaba ? benim yapabileceğim birşey midir ? sistemsel midir ? Tarayıcı değiştirip, IP mi değiştirmem gerek ? Her türlü öneriye ve cevaba hazırım. Lütfen yardımcı olunuz. Ayrıca fps değerim 55-65 arası belirtmek istedim :)

Teşekkür ederim.

Son düzenlenen: 16 Nisan 2019
  2. hocam genelde ya sunucu kaynaklı yada internet kaynaklı oluyor, ayrıca oyun için pcni kabloyla bağlayabilirsin etkili olacaktır, her nekadar internetim çok hızlı olsada hız tek etken değil kalitede önemli bu konuda kablo iletimi kolaylaştırdığı için normalde birisi netten film izliyorken yada torrent cekıyorken wifiden baglıysan seni etkiler, ancak kabloyla baglanırsan seni etkilemez, velhasıl kelam :D sunucular bigpoint sunucusu olduğu için :D sunucu kaynaklıda olabilir bişey diyemıyorum, ama garip olan normalde türkiye sunucularında bız bu durumla karsılasırken sen amerika sunucusunda karsılasmssın

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum Takımı olarak bizlerin oyun hesapları üzerinde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle yaşamış olduğunuz sorunu tercihen videosu ile birlikte Destek Ekibi'ne iletmeniz takdirinde arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yapacak ve sizlere dönüş sağlayacaklardır. Umarız sorununuz bir an önce çözüme kavuşur. Destek Ekibi ile nasıl iletişime geçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Nisan 2019
  4. Arkadaşlar acaba IP falan değişip başka IP den bağlansam sorunum çözülür mü bilgisi olan var mı ?

5. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

VPN benzeri uygulamalar ile oyuna bağlanmanın yasak olduğunu hatırlatmak isterim. Bence farklı bir internet üzerinden oyuna giriş yapın bir deneyin eğer lag sorununuz çözülür ise internet sağlayıcınız ile iletişime geçerek durumu bildirin.

İyi forumlar.

6. Vpn kullanmanın yasak olduğunu ilk defa duyuyorum modum iyi ki denememişim☺️ diğer arkadaşlarımla görüştüm. Hepsinde aynı sorun varmış. Sistemsel sanırım. Umarım en kısa sürede düzelir. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

7. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.