donmuş labirent etkinliği

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve DERBEDER|AsL| tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeni etkinlik ayın kaçında başlıyor ve kaçında bitiyor

2. bu etkinlik ne zaman

3. ateistkeci

ateistkeci User

Ne zaman başlayacağı hakkında bir bilgi henüz paylaşılmadı, tahminimce haftaya başlayacaktır veya yarın da başlayabilir yetkililerin bizlerle paylaşmasına bağlıyız şu anda :p

4. bu etkinliğin nasıl bir şey olduğu ile ilgili bilgi var mı

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Etkinliğin kesin başlama tarihi önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Lütfen o zamana dek bizleri takipte kalınız...

İyi forumlar...

.Paradoks. ve DERBEDER|AsL| bunu beğendi.
  6. Bilgi paylaşıldı ama detaylı değil hiç bir şey anlamadım ne veriyor ne gidiyor, tek yaratık mı var 16 harita felan yazıyor sadece tek yaratığı mı arayacağız, neden yeterli bilgi yok ?

7. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Takım arkadaşımın da dediği gibi; bizlere net bir bilgi aktarılmadı. Bilginin bizlere aktarılması durumunda forum üzerinden sizler ile paylaşılacaktır.

İyi forumlar.

8. Etkinliğin bilgisi paylaşılmış durumda anlaşılan sizin forumdan haberiniz yok, ben size söyleyeyim yarın sabah 10:00 ' başlıyor ve bilgi sıfır çok garipsiniz.

POSEİDON bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Kusura bakmayın ama bu üslubunuzun nedeni nedir? Takım arkadaşımı aşağılamaya çalışmanızın?!

Üsteki mesajınızda sorduğunuz soruların detayları ile ilgili kesin bilgi olmadığını, paylaşılmadığın belirtmiş @-=ODIN=- .

Sizin kendi sorduğunuz soruya verilen cevaba bunları yazmanız çok ironik!

yılmazbey4747 bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Sanırım arkadaşımız Odin FM arkadaşımızın alıntıladığı mesajına cevap olarak bunu vermiş. Çünkü alıntılanan mesaj tarih konusuyla ilgili ama konuyu açan arkadaşımız etkinlik içeriğini soruyor. Odin FM arkadaşımız ise soruyu yanlış algılayıp tarihi belirlenmiş ve yayınlanmış etkinliğin üstüne tarih konusunda bilgi tarafımıza gelmemiştir gibi bir mesaj yazınca öyle cevap verdi. Ama oyuncu arkadaşımız keşke daha ılımlı cevap verseydi.

11. senin yerinde olsam basarım banı varya ..

12. Estağfurullah tabi ki öyle bir niyetim yok ama forumda paylaşılan bir etkinlik konusu var ve takım arkadaşınız bilgimiz yok diyor, tamam görememiş veya yanlış anlamış olabilir insanlık hali biraz sert tepki vermiş olabilirim çünkü onun suçu yok tepkimi genele yaymam gerekiyor oda şöyle: Neden bütün her şey den en son bizim haberimiz oluyor? Yani forum Türkiye'nin, hep ne hikmetse etkinlik çıktıktan sonra bilgiler geliyor veya gelmiyor, hep biz oyuncuların sorular sorarak ondan sonra bir takım şeyler oluyor, biz sorunca bilgi gelmedi diyorsunuz, içinizde bunu sorgulayan var mı, bunu farkında olmalısınız hep bir eksiklik oluyor sebebini gerçekten çok merak ediyorum, o bilgi neden gelmiyor?
    Ban, inan çok özledim, yerinde olsam bu kelimeyi fazla kullanmam yasak gibi bir şey burda ne zaman ban ile geçen bir cümle kurulsa ve botlar ile ilgili bir konu açılsa hemen kapatılıyor, umutluyum o söylediğin ban ın inşallah hakedenler yaşayacak, ben hakediyorsam mutluluk duyarım biraz kendime vakit ayırırım yeter kopamıyoruz su oyundan.

.Paradoks. bunu beğendi.
  13. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Etkinlik başlangıç ve bitiş tarihinin buradaki duyuruda paylaşılmış olmasından ve konunun amacı dışına çıkmasından dolayı konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.