Donmuş Labirent Etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (AURORA) tarafından 16 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. (AURORA)

(AURORA) User

Merhaba geçen sene bu günlerde gelen "Donmuş Labirent Etkinliği" bu yıl da gelecek mi?
    Bilginiz varsa ne zaman gelecek veya tekrar "Zephyr" gemisini alabilecek miyiz?

2. titans___

titans___ User

bende oyun iptal ötesi flashı sil dediler sildim yükle dediler yükledim hani oyun da gemi harita atlayınca gidiyor cm e link atyor oyuna girebilince sonra o linki ben kopyala yapıştır yapamıyorum hani biri yazmıştı komplo teorisi diye oyunculara bıraktırmak için yapıyorlar diye o aklıma geliyor mailimi değiştiremedim maili ücretli yaptılar ben de para vermemek için oyundan vazgeçtim böyle oyuna para verdim mi verdim de böyle olursa nedir oyuncu dan para alyorsunuz da oyunu mu netde beceremyorsunuz yazıklar olsun bu tv de sahtekar şifa deyip satış yapan ibrahim var one benzediniz gerçi onun yüzüne ölenler oldu diye biliyorum .