Geri bildirim Donmuş Labirent | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gemi şart .

2. Teşekkürler

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Görsel tasarımdır. Gemiye sahip olmanız gerekiyor.

İyi Forumlar Dilerim.

4. Tasarım sadece. Citadel plus ı açtığında kullanabilirsin.

5. Yeri tam olarak burası değil ama şunu merak ediyorum tr1 de oynuyorum. BL haritasına atladığımda milyon tane impulse var. Bu olay otolara çözüm olsun diye mi eklendi ?

6. şunu söylemek isterim ki savaş bileti ödüllerine yeni çıkan madenlerden diametrion (şimdilik üç gemi için 7000 adet) hydra triskelon neptune ( şimdilik 500 adet ve geliştirmeleri içinde ilave madene ihtiyaç var.) hatta bölünme kristalini spartanlar için (2250 adet) ve yeni çıkan üç roketatar için (üçü için 7200 adet) eklenmesini beklerdim...en değerli ve zor bulunan madenler nedense hala yasak biz oyunculara...azda olsa savaş ileti ödüllerine ya da anahtarla takasa konulsaydı keşke..

7. O değilde ayın 22.De 2.Set harareti gelecek yazıyordu neden gelmedi

8. smoonrise

smoonrise User

Bugün 12:00 de gelen reset o kadar güzel oldu ki anlatamam ...

Hergün labirent açık olduğu saatlerde reset gelirse en azından hafta içi merkez memurları görev başında olduğu zaman reset gelmesi botların bir süre legal oynayanların haklarından çalmaları engellenmiş olur , bugün çok faydalı oldu benim için elle legal gezen tüm labirent oyuncuları içinde olmuştur diye düşünüyorum ...

Bu sene geçti ( Belkide hızlı raporlanırsa merkez bir aksiyon alır ) seneye bu tip ir uygulama ile biraz olsun adil ve eşit imkanlarda etkinlik yapma fırsatı olur .

.Mephistos. ve ^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  9. titans___

titans___ User

200.000 uri öyle çok da anaharlarla istersen 250 İAC alabiliyorsun Modüller desen ebediden yapılması zor verdiği sade OİL ile EİR demen çok abes olmuş oyunda bir bu var bence bu sefer bol anahtar verilmiş geçen ki neydi veriyim de koklatıyım dı açıkcası para harcasın oyuncular o kadar botu görmeyip burdan para kazanmaya çalışılması VİP geliştirilmeli millet URİ ve KREDİ botdan çok süper kasyor buna engel getirmediniz yenilik stüne yenilik yeni başlıyan birine verilen uriler nasıl harika değil mi hani bu oyun biterse yeni oyuncuya değer vermediği için eski zaten senin cebinde o bir bağımlı kaçar mı kaçan olur mu bu oyunun diğerlerinden farklı gelen yanları var açıkcası ben ondan oynuyorum şimdi savaş oyunlarında farklı şeyler yapman lazım bunda da alışmışlık var elle oynuyan biri olarak deyim .

bular yabancılar hep istatistik yapıyorlar geçen etkinlik de oto da dolu gemi etkinliğe katılmadı bile 200 bin uri veren olmadığını gördüler yoksa bunlar binmiycekleri arabaya benzin koymazlar misali hani oyunda verilen ödül oyunun içinde kalıyor oyuncu hep tek düze bir şey vermeyen oyunu açar mı hep böyle verirlerse oynarsın sen de bende yoksa monoton kim naapsın yanlış da diyen çıkar herkesin görüşü kendine ben diyim de zorla kabul etmez kimse .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2021
  10. joetly

joetly User

savaş bileti sayısı az mı bana mı öyle geldi?
    akşam toplamaya çalıştım ama tüm görevleri bile yapsak sanırım 250 adet olmuyor. önceki etkinliklerde 250 limiti daha görev varken bile doldurmuş olabiliyordun.

11. eminmisin :D?

12. joetly

joetly User

Merhaba

İş yerinde olduğum için kontrol edemiyorum ama dün akşam hesapladığımda 250 bulmuyordu sanki. göz ucuyla bakabildim. bugün için forumda etkinliklerde "hedefler" kısmından toplarım dedim. malum oyun içinde toplaması zor oluyor.

13. BUKANN

BUKANN User

savaş bileti etkinliklerinde ortalama 180 civarı anahtar oluyordu. geçen seferkinde 120 küsür oldu maalesef. bu seferkinde 214 anahtar veriyor çok iyi o yüzden

14. ben yaratığa x4+rsb sıkarken adam x1 sıkıyor ve benimle aynı uriyi alıyor hatta benden fazla uri alıyor. Ayrıca bir de alay konusu oluyoruz adam peşimizi bırakmıyor. Buna bir çözüm üretilemiyor mu sayın modlar ?

15. Evet o saçmalık mevcut. Ben iki günde görevleri bitirdikten sonra frozen meteoroid kesmeye başladım sadece (denk gelirsede super meteoroid,skoll falan) Benim petten daha az vuran hesap benden(ort. 110k) sonra sıkmaya başlamasına rağmen 600-700 uri alıyor onu anlamıyorum.

16. şimdi akıllı davranmak gerekirse: 25 tane cpu yakıp 50 tane ıac almak yerine; kapıları daha sonra da olsa 103 e tamamlayıp 25*5=125 almak daha mantıklı.diğer ödüllerdende olmassın böylece.ha yanındaki premium 15 bilet için yapıyosan ona bişey diyemem.ama ondada modüllerin boş çıkma şansı yüksek nedense bu etkinlikte.onuda sdüşünün.şahsen ben yapmadım o görevi.benim için 25 cpu kasmak zor çünkü elle oynadığım için.

17. Merhaba,

Bunu raporlamayı düşündüm ancak böyle bir durum ne yazık ki mümkün olmayacağından dolayı raporlarıma eklemeyeceğim reset gerekli durumlar harici atılmaması gereken bir durum onca yedek ve sunucuların yeniden başlaması uzun süreler alabiliyor onca oyuncunun aynı anda giriş yapma durumları vs eklenince bir sunucuya yüklenen yük çok aşırı olabilir ve kaydedilen verilerde kayıplar oluşabilir. Cevabımın açık olduğunu düşünüyorum ancak botlar ve diğer sorunlar için gerekli aksiyonların alınmasından yana takım olarak gerekli eforu sarf etmekteyiz gönlünüz müsterih olsun.

İyi Forumlar.

-UZMAN_ADAM- ve smoonrise bunu beğendi.
  18. smoonrise

smoonrise User

Normal anlatım ile size dilim döndüğünce aktarayım gözlemlerimi ;

Öncelikle , lag donma kasma sorunları ill 3-4 gün sonrası başladı sanırım yanılmıyorsam h.sonu kapı etkinlikleri ve yoğun sayı ağır gelmiş olsa gerek buda bize kapıda birden kaybolan ıce birden ortaya çıkan mayınlar olarak fazlası ile sorunlar çıkardı . Seneye etkinliği labirent aktif saatleri gibi pasif gün uygulaması ile hem oyunculara başka işleri için zaman tanımış hemde bu pasif günü pazar gününe denk getirip sorunları azaltırlar .
    Haritayı birçok oyuncu ezberlemiş :):D bunu şikayet olarak demiyorum ama seneye spontane döngü ile labirent geçişleri değişmesi lazım ki synk için daha fazla kişiye şans düşsün mimesis ile zaten avantaj oluyor %75 ile birde ezberlenmesi diğer kişilerin şans faktörünü azaltıyor .
    Etkinlik için 25 ebedi cpu görevi bu bot ortamında oldukça zor ve adaletsiz bir istek oluyor birde burası yeri değil ama stroke yaratığına Tutucu ile 8 gemi ile geliyorlar tabi invoke Bot dolu herkezi kesip gidiyor ve malum bu stroke döngüsü zamanı tekrarlanıyor hatta son zamanda invokeleride 8 li gruplar kesiyor bunu Yargu mod ekleyecekti konuda zaten yazdı ama detaylandırma istedim .
    Maalesef eski bugların hepsi bu etkinlikte fark oluşturuyor sürekli modül buglarında hız kalkan delme olağanüstü güzelliktesi vuruş modülleri ıce nasıl kestiriyor size anlatmam mümkün değil yaşamak lazım o anları ıce görmekle yenisinin düşman bulucuda sinyal vermesi bir oluyor tabi bunlarda CC lazerinin etkisi ve zamanında hangi imkanlar ile elde edildiğide herkezce malumdur sanırım . Bunlara son zamanlarda 8 irisli beni yakalayan orcuslar dahil oldu 8 irisli ama bendeki 630 küsür hızı yakalıyor ince sıkıyorlar ( burada çoğul kullandım birden fazla başka başka oyuncu denk geldi bu şekilde ) ama hızı bana yakın .
    Ve en son döne döne yaratık kesen botlar rsb x4 ile dönenler rsb CC lazeri dönenler çeşit çeşit . Labiret çok büyük zararlar verdiler elle oynayan oyunculara şuan aklıma gelenler bunlar diğer kullanıcılarda ekleme yapacaktır diye umuyorum .

Ekleme : Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum x1 x2 sıkan 1000 uri superden 1500 uri alıp gidiyor hele Botlar daha fazla , normal haritadaki ıce içinde sıkıntılar vardı seneye hem etkinlik hem normal harita ıce için bir düzenleme yada adil uri dağılımı olması için çözüm yapılması için lütfen merkeze raporlama oluşturun .

Son düzenlenen: 28 Aralık 2021
    .Mephistos. bunu beğendi.
  19. BUKANN

BUKANN User

haritanın ezberlenmesi imkansız. 16 harita var ve 256 portal var. bu portalların arasında da bir mantık yok rastgele bağlamışlar. üstelik harita geçen seneki harita da değil. oturdum bomboş portallardan atladım yeni haritayı çıkardım kolay değil. helal olmayan bi yolunu bulup kestilerse bilemem ama o 50-60 synk kesenleri tenkit etmek yerine bence tebrik etmen lazım. ayrıca mimesisinin 12 ay boyunca tek kullanıldığı zaman bu 15 günlük etkinlik. bu etkinlik de olmasa tamamen hurda bir gemi. bırak da insanlar emek vererek synk kovalıyor, oyunda hiç bir zaman kullanılmayan gemiyi kullanıyor keyfine varsınlar. Legend mimesisim vardı kullanamıyordum onu kullandım bir sürü skoll kestim ben de oyundan keyif aldım bu 10 günde o yüzden teşekkürler.

**HaCıNuRi** bunu beğendi.
  20. Ne güzel belirtmişsiniz ilk cümlelerinizde haritanın ezberlenmesi imkansız, rastgele bağlamışlar vs.
    Peki size soru ; Etkinlikte haritalarda 100 küsür gemi gezerken 1 saatte çıkan toplam 20 synk ın 13-14 tanesini 1 kişinin kesmesi hemde synk çıktıktan en fazla 20-30 saniye sonra normal mi ?
    Mimesisin ne gibi bir artısı var bu etkinlikte ? 738 hızı gören orcusumdan daha mı hızlı ? Ya da gemiye synk a ışınlanma özelliği mi geldi ben bilmiyorum ?
    Ben geminin 'Faz' yeteneği açıklamasında ' uzay gemini RASTGELE bir yönde 50 birim uzağa ışınlar' okudum. Bu bilgi yanlış mı ? Eğer doğruysa oyuncular oyun açığından faydalandıkları için (geçen sene eternal kapısında oyun hatası yüzünden desteklere iki kere tıklayanlara ban verildi. Suistimal edip yüksek dalgalara çıkanlara verilen cezaya eyvallah dedikde 51 de bırakanlarada ban verildi) ceza alması gerekmez mi ?
    Ortada bir emek olduğu doğru ama bu hile hurda peşinde koşmanın emeğidir.

**HaCıNuRi** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.