Geri bildirim Donmuş Labirent | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Harcanan cephane , hasar değerine göre eşit dağıtılmıyor uridyum delirtiyorlar anca...
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Ezberlemiş derken şeması var yada harita düzenini kayıtlamış bir şekilde bilgisayar yada A4 kağıda çizmiş şema o anlamda yazmak istedim , kombinasyon ve olasılıklar neler bilmiyorum dediğiniz gibi olabilir yinede bunun yıldan yıla değil etkinlik devam ederken bile değişmesi yönünde düşüncem , mimesis konusunda zaten olumsuz bir düşüncem yok onu yazmamdaki amaç onun yetekneği ile harita bilgisi sayensinde olduğu haritaya düşmeseniz bile geçiş imkanı oluyor yeterki 4lü harita seçenekleri içine portaldan geçiş olsun , yani mimesis için olumsuz bir yorumda bulunmadım .
  Konun özü harita daha bilinmez olmalı ve etkinlik içersinde belirli periyotlar içerisinde değişmesi lazım çok daha güzel eğlenceli ve adil olur , tabi bu fikri benimsemeyenlerin düşüncelerinede saygı duyarım ama tekrar belirteyim mimesis kullanılmasın yada özelliği yasaklansın v.s yada buna benzer bir düşüncem yok . Bu arada synk kesim sayısı liderin bende 170 geçti 200 aşar sanırım bu gidişle bunları hile ile bug ile yapıyor anlamında demiyorum yanlış anlaşılmasın ama harita düzeni sayesinde aradaki farklar açılıyor diye belirttim .

  Bu arada konu dışı yan yana yaratık kestik sizinle bilginiz olsun :)
   
  Son düzenlenen: 28 Aralık 2021
 3. BUKANN

  BUKANN User

  söylediğiniz gibi saatte 13tane bir kişinin kestiğini pek sanmıyorum. benim bulunduğum serverde birinci 170 adet kesmiş. etkinlik başlayalı 13 gün oldu, her gün 8 saat etkinlik var. 100 saat eder. yani saatte 2 adet bile kesmemiş. mimesisle duvara yapışıyorsunuz, faz basınca yüzde 50 şansla yan haritaya atıyor sizi. mesela helvetivos 0'dasınız ama helvetivos 1'de synk çıktıysa 0.haritadan 1. haritaya geçmek için bir çok portal atlayışı yapmanız gerekiyor onun yerine çok hızlı bir şekilde mimesisle geçme ihtimaliniz bulunuyor ama bu sadece bir ihtimal basıp yüzde 50 şansla geçemeyebilirsiniz de. bu bir açık değil geminin yeteneği böyle rastgele bir yere atıyor duvarlar ince olduğu için yan haritaya da atabilir.

  haydaa deşifre olduk :D evet ama o labirenti çizmesi çok zor. kaç atlayış yaptım haberin var mı :D bir de elinde harita olsa bile sen auriga 2desin diyelim ve skoll aquila 2de çıktı 4-5 harita değişmen gerekiyor ve bunu kafanda çizmesi çok zor. o yüzden o synk sıralamasındakilere saygı duyulmalı ama bugu hilesi varsa bilemem. ben emekle synk kovalayanlar için konuşuyorum. yani bence labirent yeterince karmaşık. ayrıca neden synk kovaladıklarını da anlamıyorum bence 170 tane kesilmesini gerektirecek bi ödülü yok.
   
  Son düzenlenen: 28 Aralık 2021
 4. titans___

  titans___ User

  Skoll kovalayan yok tek kesmeye uğraşması zor da mayınlar 2 saniye aralıkla gelir synk çıktı Nimesis le Synk görsemde o harita için kullanmıyorum 4 tane Skoll dan sonra bir synk için kullandım , birde adamın Orcusda yüzde 20 DP modülü var hydra alcam diyor dedim Neptune al olsun diyor vuruşu da güçlü zaten de Hydra bana cazip gelmemişti vuruşu önemsiyorum hem seprom hem lazer harcamam düşmesi için .Ben synk a tam giderken kamu açtı aldı sonra bende holo da en hızlı modül onla 3 kişi kovalarken bana doğru geliyordu ben kesdim de bende 4 daha synk kesme .
   
 5. smoonrise

  smoonrise User

  Öncelikle deşifre olduk diyince içime kuşku düştü ne olur ne olmaz diye hemen sildim verdiğim bilgileri forum durumu belli olmaz sıkıntı çıkarmasın herhangi bir kullanıcı ilerde vebali ben olmayım . önceden düşünemedim kusura bakma .

  Şimdi birisine zor olan başkası için kolay olabilir zaten bu bazı kişilerin fiziksel yada zihinsel yatkınlığı pratik zeka yada analitik çözüm üretme gibii çeşitli isimler altında ortaya çıkar .
  Ayrıca 1 ve 2 ci sıra aynı klan , hatta sıralamanın devamında 1 yada 2 klan arkadaşı yada arkadaşları var , chatten kendilerinin yazdıklarına göre ge2 de aynı etkinliği takip ediyorlar denk gelen saatlerde duruma göre ağırlık veriyordur , yani bu 170 sayısı aslında bölüşülmüş yani azaltılmış tam sayı değil muhtemel çok daha fazlası olur , buna sebeb bence harita bilgisi ve mimesis özelliği ile tam harita olmasa bile bağlı haritadan yetenek ile geçiş malum %75 ile 4 dk olan özellik sanırım 1.45 düşüyor tam emin değilim .

  Tüm bunlar Bug var teorisi dışındaki konular Bug varsa zaten konuşulacak birşey , benim tahminimi sorarsan bug yok olsa zaten bug işlerinden vukaatlı klan kişiler peşinde olur o sıralama ve isimler çok farklı olurdu burada çözülmüş bir sistem ve püf noktaları var etkinliğin bence , tıpku eskiden ıceların normal haritalarda x8 sol alt x7 sağ üst gibi klasik doğum yerlerinin olması gibi eski oyuncular bilir hep standart yerde doğardı yani buna benzer bir pif nokta v.s .

  Zaten konu başından beri asla bug var değişin demedim hiç sistem çözülmüş ve yeni bir sistem ile seneye gelsin önerisindeydim ve etkinlik boyuncada aynı kalmasın port geçiş güzergahları yada yeni sistem gelsin bu hali ile yakına düşmediği sürece kesme ihtimali düşün takip çok güzel yapıyorlar .
   
  Son düzenlenen: 28 Aralık 2021
 6. BUKANN

  BUKANN User

  bence de emekleriyle yapıyorlar gibi, bu arada bize bug mu acaba diye düşündürten darkorbit utansın :D
  yok bu ödül EBG kapısı sıralamasıdan geliyor. synk kesmenin ödülü ilk 10a girenlere sadece başlık veriyor o kadar.

  Liderlik Tablosu
  Labirent Bossunu bulan oyuncular bossu bulma sıralarına göre liderlik tablosunda yer alacaklar.
  Sıralamalar şunlara göre belirlenecek:
  1. Oyuncunun Synk’i bulma sayısı
  2. Synk’i en son bulma zamanı
  Etkinlik sonunda liderlik tablosundaki en iyi 10 oyuncu Elit Nişancı unvanını alacak
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  Aynen hızlı bakıp atayım labirent hazırlanayım derken yanlış olmuş :rolleyes::)
  o zaman CC lazeri için diyim ne diyim 170 x 2000 = 340 bin laze:D:p

  Oyun 15 senesinde 5 senedir Bot Bug Tutucuya mani olmadı cezalarıda adil veremedi eder 3/1 gitti . Ondan önce meşhur Türk oyuncuların jackpot kazandığı yıllar var büyük banlama sonrası nispeten illegallarin olmadığı denilecek bir bölüm oda 5 yıl desek ortalama ondan öncesi zaten x2 x3 x4 küçük yaratık kestiren albaylar , portaldan portala işaret alanlar , 5-3 de geçtiği yerdeki palladiumları silip süpürenler v.s onlarda ortalama 5 yıl desen oyunun 3/2 si hile hurda ile geçmiş ne kadar ilginç geliyor şimdi yıllar geçtikten sonra ve hala düzeleceğini beklemek o_O
   
 8. titans___

  titans___ User

  bastion gemisiyle turnuva kazananı övdüler kağıt üstünde daha üstün gemiler var ve aynı elitleri kullanarak kazanamazmıydı başka bir oyuncu sade log dan EBG yi kazanç kapısı yapanlar ceza aldı ben arada malum ban sitesi var N/A orda N/A de videosunu izlediğim bir oyuncu adıyla ban gördüm aynı çar mı ve bu site adı yasak mı neticede bilgilendirme sitesi ben dün ve bugün sıralamada ileri gidiyorum ben ileri gittiğimden değil ban yiyenler olduğu için ileri gidiyorum birde etkinlik kapısında anahtarları bitti de 2 tane snyka mı denk geldim şans mı 1 tane de kaçtı skoll da mayın geçiş hattında duruyor kesil tmr ol kamufule ol falan oluyor .
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Aralık 2021
 9. Merhaba,

  Geri bildirimin için teşekkür ederim @smoonrise raporlarıma ekliyorum.
  @titans___ Lütfen mesajlarınızda harici sitelerin isimlerini vermeyiniz. Forum kuralları gereğince bu yasaktır ve ceza alabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
  titans___ bunu beğendi.
 10. titans___

  titans___ User

  bende kutu toplarken etrafımdaki kutuları temizler seyrederdim sonra gider 3 defa keserdim kendi şirketimdekileri daha sonra ara veriyordum chatden soranlar falan oluyordu ben yaparım sizi kaele almam keserim bunu burda yazınca yok öyle kutu toplayan diyor hani kutuları süpürerek toplayanlar falan bana yalancı demesi bence nedir ?Neyse bu br oyun beceremeyip botla kasılanlar var .
   
 11. Labirentte kaybolmayana ödül yok.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 12. smoonrise

  smoonrise User

  Öncelikle TR takımını tenzih ederim serzenişlerim kesinlikle onlar ile alakalı değildir ...

  Şİmdi bitmek üzere olan bu güzel etkinliklerde ortalama sanırım 13 milyon civarı uri kastım , zaten yılda 1 kez gelen bu etkinlik için geçmiş etkinliklerde terör kapısı v.s gibi kutularından elit biriktirdim ve semprom hep hazırda full beklettim .
  İlk zaman eternal sıralaması - synk kesme - bot labirent güncellemesi yada başka nedenlerden pek bot yoktu fakat sonrasında yağmur gibi çoğaldılar labirent içerisinde 8 iris orcus centler ve ilginç olan hızları bana eşit modüllü sonrasında CC lazerli albay kurmay tümgeneral v.s
  eklendi , bunların inanın bana zararı en az 10 mil kadar vardır belki çok daha fazlası . %75 kesilmiş ıce super ıce dan CC lazeri ce rsb ile eşit hatta bazen bende fazla aldılar urileri maalesef .
  Burada çok etraflı hesap ile bug ile 20 level pro lazeri modül ile iyi miktarlarda vuruş hız kalkan delme yine bug ile alınmış CC lazeri v.s
  peki yılda 1 kez gelen ve el ile manuel oynayanların en azından bot ile bug ile fullenmişler arasındaki uçurumu kapatmak için olmasa bile azaltmak için verilen bu şansıda botlar yüzünden yine zarar ile geçmesi hak mıdır ? layık olunan bu mu ?

  Bu merkeze nasıl raporlanır yada raporlanır mı bilemem ( nasıl anlatılır anlamında yada nelere zarar verdi açıklanabilir mi anlamında ) fakat yitip gitti etkinlik Evet iyi uri kastım ama yine benden misli misli fark atıp geçti illegal kullananlar ... Bu arada modüllerde son derece kötü geldi 8 adet xt10 aldım 1 adet citaldel elit 14 hasar var onu saklayıp diğerlerini indirim zamanı stabilize için parçaya dönüştücem .
   
  BUKANN bunu beğendi.
 13. BUKANN

  BUKANN User

  13 mü yoksa gözlerim benimle oyun mu oynuyor :D
  ben skoll üzerine yoğunlaştım o yüzden bayağı fark var aramızda ama ilerde IAC çok lazım olacak diye düşündüğüm için kendi tercihimdi
   
 14. smoonrise

  smoonrise User

  Aynen 13 milyon uri ama gemide son 700 bn x4 kaldı x3 job bitti 500 bn x2 kaldı fakirim ama zenginim aynı zamanda :) abartısız 10 milyonda uriyi illegale hediye ettim . Sen doğrusunu yaptın bende oil ıac zaten azdı skol kovalasam urim olmayacaktı , seçim hakkımı uri den yana kullandım modül sonrası kalan anahtarlar ile ıac aldım tabi etkinlikten elde edilen kadar olmaz , sen kendin için doğru olanı yapmışsın aklın kalmasın , benim hala pet içinde geliştimesi 16 olmayan lazerim var oil gitmesin diye 13 seviye sonrası geliştirmedim o derece ;)
   
 15. BUKANN

  BUKANN User

  maşallah seneyeki labirente kadar yeter bu uri :D plutus etkinliği gelirse elit lazım olacak 2 hafta etkinliğe kadar kapı yaparsın artık. peti de fullersin
   
 16. smoonrise

  smoonrise User

  Yok dostum yeni modül etkinliğine kadar girmem oyuna semprom atar çıkarım forumda zaman geçiririm , plutus içinde sıralama zaten bize nasip olmaz :) modüller için yaparım sadece 700 bn x4 yeter bana :D aynen %25 indirim kodu gelene kadar pusudayım sonra petin 2 ci sıra kalkan odaları ve lazerin eksik olanlarını 13 level yaparım hepsini yuvsit yuvası için olan lazerler dahil :);)
   
  BUKANN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.