Donmuş Labirent Haritası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve вuмιηєχнuмє tarafından 23 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, kendi yaptığım bir harita var ancak bütün haritaları bitiremedim. Birde bazı portlar yanlış olabilir ama yardımı dokunabilir diye paylaşıyorum.

2. Mr.User

Mr.User User

Bir yerden sonra bende bıktım. bir kaç hata var ama kabaca bu şekilde :)

вuмιηєχнuмє ve Minerva bunu beğendi.
  3. kodlama yapsan :D

4. 5 dakika arayla çıkan yaratık var ona bir türlü denk gelemedim :( En çok hangi haritada çıkıyor?? Ünvanı alıp çıkcam etkinlikten ama bulamıyorum

5. bu haritayı hazırlayan arkadaş ve arkadaşlar allah tuttuğunuzu altın etsin elleriniz dert görmesin kaç gündür dolana dolana iflahım kesilmişti sağolasınız varolasınız allah razı olsun sizden

.Paradoks. ve вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  6. İşinize yaramasına çok sevindim, iyi oyunlar.

7. ateistkeci

ateistkeci User

Çıktığı belirli bir harita yok herhangi bir haritada afk olarak bekle geldiği anda kes ben öyle yaparak 3 tane kestim :p

вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  8. Emeğinize sağlık.

вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  9. Rica ederim :)

10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bütün emek veren oyuncuların emeklerine sağlık, zor bir iş baya sabır istiyor. Konunuzu konuşmacı köşesine taşıdım oyuncularla fikirlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva ve вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  11. Teşekkür ederim modum, iyi çalışmalar.

12. Bende bi harita üzerinde çalışıyorum. bitirdiğimde si,zlerle paylaşıcam.

Harita beni benden aldı, kafa mafa kalmadı yapamadım :D :D çok karışık çok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Aralık 2020