Donmuş Labirent Programı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-ThOr[TTAN]-_ tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın modlarım, düzenlediğiniz etkinlik rehberinde donmuş labirentin hafta içi saat 19.00-23.00 arası açık olacağını ifade etmişsiniz ancak etkinlik haritası saat 21.00 de erişilemez hale geldi. İçeride ise npc çıkmamaya başladı. Sizlerde takdir edersiniz ki 200.000 uridium vererek aldığımız biletlerin ödüllerini edinebilmemiz için günün belirli zaman dilimlerinde açık olan bu etkinlik haritasında bulunmamız gerekiyor. Lütfen bu aksaklıkları bir an önce merkez ekibe iletin. Ayrıca sınırlı süreli bu etkinlikte meydana gelen hatalar dolayısıyla uğradığımız zararlarında bir kodla telafi edilmesi de sizden merkez ekibe iletmeniz için bir başka istirhamımızdır.
    Şimdiden teşekkür eder, kolaylıklar dilerim....

kayfeci bunu beğendi.
  2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Etkinlik haritasının neden zamanından erken kapatıldığı ile ilgili henüz bir bilgim yoktur fakat tahminimce porttan atlayıpta oyunu donan oyuncuların şikayetlerinden dolayı kapatıldığı düşüncesindeyim.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. the_flood

the_flood User

sn. modlarım bu etkinliğin neden test edilmeden yada düzgün test edilmeden gelme nedenini söyleyebilir misiniz?
    tşk.

4. mark9x

mark9x User

ben bileti şimdi alsam yaptıgım görevlerdeki 2. ödüller gelecek mi ?

5. ateistkeci

ateistkeci User

Ödülü aldıktan sonra en altta ödülleri alman için yeşil bir kısım olacak, oraya bastığın zaman geleceklerdir

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. ateistkeci

ateistkeci User

UBA'dan maç aratıp maç bittikten sonra portaldan çıkış yapabiliyorsun :)

Buradan eşleştirme yaptığın zaman 1 dakikadan kısa sürede maç gelecektir

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Maalesef bununla ilgili bize iletilmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Keşke test edilebilseydi ve bu sorunlar çözülerek oyuna eklenebilseydi.
    Evet, daha önceden tamamlamış olduğunuz hedeflerin ödüllerini de alabilirsiniz.
    Durumla ilgili lütfen Support Ekibi'ne bilet oluşturabilir misiniz? Destek Ekibi'miz sorunun raporlanmasına yardımcı olmakta ve Teknik Ekip de sorunu çözmek için çalışmaktadırlar.

İyi forumlar.

Doctor*Soldier, RelaxAta ve Ataaa bunu beğendi.
  8. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

sabah etkinlik cook güzeldi 2 saat kadar takıldım sıfır sorun vardı bayada içerde kapılardan atladım 50 küsür felan kapını nsonu varmıdır diyerek hatta 150 anahtarımda olmuştu.
    ne yazıkki bir güncelleme getirdiler reset atıldı yaratıkları nsüresi 10 dkya cıktı ondan sonrası tufan ne kapılardan atlaya bildik ne yaratık kese bildik nede adam akıllı oyun oynaya bildik + olarak desteklerimizin süresi boooş yere gitti :)

9. Evet kesinlikle haklısınız sabah bende oyundaydım. Etkinlik ilk geldiğinde kapıya ilk girenlerdendim. Gerçekten çok iyi Uridium Tecrübe ve şeref kastık sabah.. Lakin takdir edersiniz ki akşamda gördüğümüz gibi kapı aşırı yoğundu ve bu yoğunlukta o kadar kaynağı o kadar kişiye dağıtmak istememekte haklı olabilirler. :) Neticede Bigpoint bir kar amacı güden bir kuruluş. Lakin yapılan güncellemede çok ağır olmuş umarım etkinlik süresi daha fazla geçmeden bir orta yol bulunur. Yoksa ihtiyacım olmasına rağman Savaş bileti almayacağım :)

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İlgili duyuruda belirtilmiş olduğu gibi etkinlik yaşanan sorunlar nedeniyle iptal edilmiştir. Daha ileri bir tarihte sorunların çözülmüş haliyle tekrar gelecektir.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. uninstable

uninstable User

İyi ki savaş biletini almamışım :)

12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Uridium yanında payment olarak da alınabildiği için oyuncularımızın bu konuda mağdur edilmeyeceğini düşünüyorum.

İyi forumlar.

Doctor*Soldier ve Ataaa bunu beğendi.
  13. uninstable

uninstable User

Olmayan etkinliğin savaş biletini almanın bir mantığını görmeyerek böyle demiştim. :)
    Tekrar gelirse düşünürüz.

14. Minerva

Minerva Guest

Tabi ki efenim siz de haklısınız :)

15. Bugün akşam vakti etkinlik çok sorunlu oldu.

16. the_flood

the_flood User

terör yada plutus,hitac ve karaşimşek...
    yeni yapmayı rica ediyorum.çünkü ne zaman yeni birşey yapsanız tutmuyor.tutmuyorsa zorlamayın eldekilerle devam edin.

17. Donmuş Labirent Etkinliği iptal edilmiş ama ben 200 bin uri verip savaş bileti aldım şimdi ne olacak 200 bin uri gerimi verilecek

18. the_flood

the_flood User

1- ya bilet kalacak etkinlikle gelince devam edecek.
    2- iade edecekler.ancak iade demek etkinlik tamamen iptal demek olacak.Bence etmezler :cool:

19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz iletilecektir.
    Açmış olduğunuz konuda size ilgili cevabı vermiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

20. Hayır etkinlik üzerinde çalışılıp tekrar oyuna sürülecek ve sizde 'Savaş Biletinizden' yararlanabileceksiniz. :) . En kötü şartlarda etkinlik gelmese bile Savaş bileti alan oyuncuların mağdur olacağını düşünmüyorum içiniz rahat olsun.
    Oyun sektöründeki bütün oyunlarda sürekli yenilikler mevcut sürekli sorunlar oralardada oluyor. Sizcede bigpointin üstüne biraz fazla gitmiyormuyuz. ? Neticede bu etkinlik olmasa bl de impuls kesicektiniz. Her zamanki şeyleri sıkılarak yapacaktınız. Biraz daha sağ duyulu olmakta fayda var diye düşüyonurum. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.