Donuk labirent Synk

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve p-a-t-l-a-m-a- tarafından 29 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]
    yahu arkadaşlar bu nasıl oluyor aklım almıyor. Ben 200 300 tane anahtar harcadım 1 tane synk bulup da gemiyi alamadım bunlar nasıl bu kadar kesebiliyor. 1.74 2.51 3.26 nasıl kesebiliyor
    hele bir kez olduğum haritada doğdu synk onu da bu birinci sıradaki elanur isimli şahıs duvarın arkasından aldı nick değiştirmiş. isyan etmemek elde değil doyumsuz 70 tane almışsın 1 tane bize bırak. nasıl aldığı da muamma?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Aralık 2020
  2. Helpme1333

Helpme1333 User

Bende gördüm üstünde hızlı takip yazıyor hız modülü var galiba keretada bu sinkin ödülü neki kovalıyor bu kadar

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Doğrusu etkinliğe pek katılamadım bu nedenle bir yorum yapamayacağım. Şans, tecrübe ve uzun süreli oynama olarak değerlendiriyorum.

4. Süper üstün zekalı biridir kesin. Synkin nereye geleceğini önceden tahmin ediyor olabilir. Yoksa normalde her haritada en az 1 oyuncu varken başka haritadan atlayıp kesmesi imkansız. Bunun altından yine bir bug çıkmaması dileğiyle...

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle oyuncular Labirentin sıralamasını çözmüş ve Mimesis gemisi ile bulundukları haritada Synk NPC'si çıkması durumunda geminin ışınlanma yeteneği ile kesmektedirler.

İyi Forumlar.

6. Oyunu takip etmeyle ilgili mesela ilk günlerde harita bilgisini çıkaran arkadaşlar olmuştu. Muhtemelen çıkış sırasını takip ederek bulmuşlardır.