Öneri Dost Düşmanlığına Son !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

57,1%
  2. Hayır

42,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar son zamanlarda dost gemiler bize saldırmaya başladı yani kendi şirketimizde ki gemilerin saldırısına uğramaya başladık.

Bence durduk yere size sıktığı her atışta - 100 şp yazsın ayrıca sizi kesdiğinde ise

- 100.000 tp de yemeli diye düşünüyorum cezaların sıklaştırılması gerektiğini düşünüyorum.

Dipnot: Eğer adamı keserseniz attığınız her atış başına -100 şp yazılacak mesela adamı 10 atışta kestiniz 10 x 100 = 1000 şp oluyor bunun yanında -100.000 tp verilecek. Yanlış anlaşılmasın kestiğinizde devreye girecek bu sistem.

ayrıca size verilen hasara görede - şp verilmeli mesela 1.000-10.000-100.000 k arası -50.000 şp 100.000 ve yukarısı için -100.000 şp kesilecek. (Kestiğinizde devreye girecek bu sistem)

Dipnot: bunlar size durduk yere saldıranlar için geçerlidir...

dost gemi kestikçe cezalar katlanmalı bence.

mesela 2 adam kestiniz ceza 2 katına katlanacak 3 adam kestiniz 3 katına katlanacak.

Arkadaşlar yanlış anlamayın bunların hepsi durduk yere bir dost gemiyi kestiğinizde devreye girecek...

Ayrıca bize durduk yere sıkan dost gemileri support a kanıtla beraber ihbar edebilecğiz ve support bize durduk yere saldıran dost gemiye ceza verebilecek (tabii ki kim önce saldırdıysa o ceza yiyecek fakat saldırı yapması için birbirine chatde laf atarlarsa 2 tarafta %30 şp tp kesintisine ayrıca 1 gün boyunca yaratıklardan alacağı şp tp %20 azalacak.)

Son düzenlenen: 7 Ocak 2015
  2. VΛLVE™

VΛLVE™ User

bazen yanlışlıkla sıkıyoruz -100 şeref mi yiyecez

3. kestiğinde olacak o diyelim sen kestin adamı her atışında - 100 şp yazılıyor mesela adama 10 atış yaptın kestin 10 x 100 = 1000 şp oluyor

4. MrAbusive

MrAbusive User

Full olan tek attı kesti olmayan 50 atışta kesti full olan 100 olmayan 5000 yiyor

5. Konuyu yeni açtım ekleme yapıyorum az sabırlı ol.

6. Bu olaydan herkes bunalmıştır tahminimce ama cezalar biraz fazla abartı olmuş bence geliştirilmeli diyorum

7. Tek yolu bu sanırım...

8. CİLΛ

CİLΛ User

olsun ama kestiğimiz kişi önceden bize sıkıyosa ne olacak

kestiğimiz kişi önceden bize sıkıyosa ne olacak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2015
  9. bu konuyu önceden ben açtım zaten aynını sen yazmıssın

10. Konuyu verir misin aynısını yazdıysam kapattıracağım konuyu konu ver bana.

Support a şikayet edeceğiz konuya yeni ekledim unutmuşum

11. link yasak etik oyun tarzı isimli konu

12. Kardeşim baktım o konuya senin anlatığında sadece şp ye vurgu yapmışsın ben tp ye ve support a şikkayet etmeyi de ekledim sen gelmişsin bu yazdıklarımın aynısını sen yazmışsın diyorsun.

Dikkatli oku ayrıca sen sadece oda değil başka şeylerede değinmişsin yani gelipde yazdıklarımın aynısını yazmışsın diyemezsin bana.

Eğer o dediğini yapsaydım konunda ki bütün cümleyi alır yapıştırırdım buraya.

Sen bana emek hırsızı mı demeye çalışıyorsun ?

Son düzenlenen: 7 Ocak 2015
  13. aynı fikir üzerindeyiz böyle savunma yapmana şaşırdım.ben arabayı icat etmişim sen silecek takıyon patent benim hakkım diyon ozaman bnde bütün fikir havuzu konularını alayım üzerine bişey ekliyim olur mu öyle.
    supporta şikayet etme gibi bişey olamaz görev alanları dşında olan bi durum.
    tp puanı böyle bişey için belirleyici olamaz o farklı bi puanlama sistemi oyun için şeref puanı var

14. Teknik olarak arabayı sen icat etmedin icaat eden Do dur sen sadece arabaya lastik takıyorsun.

Bana göre supporta da şikayet etme olmalıdır sonuçta buda bir oyuncuların oyun haklarını taciz etme hakkıdır. tp neden olmalı ? Tp rütbeye etkisi çok yuksek o yuzden dedim.

Bu arada patent ikimizde de değildir yine do dadır. Patent bende sende olsa ne yazar sonuçta oyunun patentine giriyor bundan ne sen nede ben hak iddia edebiliriz.

Konu kitlensin.

15. kardeşim anlamak mı istemiyorsun fikir sahibi benim Do sadece patlamalarda şp kesintisi yapıyo ben fikir üreterek bunu geliştirdim sadece patlamalarda değil dost gemi sıkılması halinde bile ceza gelmeli dedim sen sadece üzerine ekleme yapmıssın.yukarda kendin aynen şöyle yazmıssın
    ''kardeşim baktım o konuya senin anlatığında sadece şp ye vurgu yapmışsın ben tp ye ve support a şikkayet etmeyi de ekledim sen gelmişsin bu yazdıklarımın aynısını sen yazmışsın diyorsun.''
    ben hak idda edebilirim çünkü fikir havuzundan cıkan tüm konular oyunun koyduğu kuralların üzerine ekleniyor.

16. Hak mı ?

Ona bakarsan Do ya her eklenen yeniliğin altına konun sahibi yazılması lazım.

Fakat giş kurallarında tam tersi oyun için üretilen her fikir oyunun patenti altındadır yani giş e göre sen lastik üretiyorsun.

Konuyu kitletme yorumu verdim hala uzatıyorsun akşam akşam çıldırtma beni zaten sinirim bozuk.

Sonuçta şp kesiliyor değil mi ? Sende buna ekleme yapmışsın buda arabaya lastik koymaya giriyor.

Tp ve support olayıda benim fikrim ekleme yapmış olamaz mıyım ? Herkes zaten bir fikirden yola çıkarak ustune bir sey koyuyor boylece geliştirme geliyor değil mi ?

Fikir sahibi sensin fakat oyuna geçtiği an oyunun patentine giriyor buda senin hakkının oyuna geçtiğini söyleyebiliriz yani burada hak benim bu benim hakkım demen saçma...

Tekrar diyorum konu kilit

17. arkadaşım benim dediğimiz üstüne ekliyosun sorun orda ozaman fikrin varsa gel konunu altında yorum yaz ben tartışmıyorum sen cevap verdikce yazma ihtiyacı hissediyorum

18. Uzatıyorsun uzatma olum UZATMA ! Bak kafayı yedirtme bana akşam akşam

Konuya kilit vurulsun diyorum sen hala yorum yazıyorsun. SUS ! Yazma bir şey senin amacın belli tartışma çıkarmak...

19. Dostum sakin ol.

Bak orada ''Yorum yazma ihtiyacı hissediyorum'' diyor.

Sen yanlış anlama diye yazıyor , tamam tartışma çıkmasın ama onun için yazıyor yani.

O banada oluyor sürekli her yapılan yoruma bende karşılık verme ihtiyacı duyuyorum.

20. sabır testimisin sen üslübunla konuş benimle .ben alttan alıyom ne diyeceğimi özenle seçerek konuşuyom böyle kıraathanede konuşur gibi konuşma.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.