Öneri Dost Şirkete Sıkma Kaldırılmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 31 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

74,2%
  2. Hayır

9,7%
  3. Geliştirilebilir

16,1%
  1. Merhabalar biliyorsunuz ki oyunda bu çok sıkıntıya sokan bir durum iç savaş olayı çok sorunlu bir olay benim fikirim iç savaş kaldırılsın.

Klanlar kendi şirketine kırmızı yakmasın ve saldıramasın sadece klanlar için geçerli değil bireysel oyuncular içinde geçerli.

2. anakin5555

anakin5555 User

+10000000

3. klanlar normal bi durum onu engelleyemessin ama kesinlikle düşman klan değilse kendi şiretine sıkma olmaması lazım kesinlikle zayıf gemiler sıkıntı çekiyorlar bundan dolayı . ben yazdım silmişler konumu nedeni ne acaba..

4. Aynen şirket savaşı olayını bitirdiler. Savaş olsun galaksi gates olsun herkes düşman şirkete bağlı oyuncular ile birlikte savaşıyor kasılıyor. O yüzden şirketlerin güçlerince dengesizlikler mevcut

5. -Star-

-Star- User

Kesinlikle gerekli bir durum. +1
    Anket bulunmayan konular 24 saat sonrasında kaldırılıyor dostum,belki o yüzden kaldırmışlardır.

6. yok kardeşim 20dk içinde sildiler anlamadım ben de düşmanla savaşırken dost şirlet geldi yardım edeceğine bana sıktı ve klansızım dost da klansızdı yazık yani ben yine ortalama üstü gemiyim kötüler ne yapsın su durumlarda.

7. Yapacak sey belli durucan patlaticaklar sonea dogup tek tek avlican.d bak ornek bugun klabsizim adamla cubi doniyoruz klabinda dis sirket geldi 2 kisi adamla ayni klanda 2 side geldi bana daldilar adam hala gurupta ama. Patladim tek tek kovdum haritadan mesela .d elemanlarini kasiyorum yine gelip bana daliyolar ornek .d yapacak bisi yok

8. Prophecy

Prophecy User

Bu konuya elimizden geldiği kadar çok destek verelim.
    İç savaş oyunu değil bu oyun Şirket Savaşı oyunu.

9. Prophecy

Prophecy User

Bilader burada destek olarak çok konu açtık ve gerçekleşenler oldu. Sen eğer gidip de genel konulara yazarsan tabiki hiçbir şey olmaz.

10. muamma03

muamma03 User

böyle yararlı fikirleri yapmak yerine boş tasarım çıkarmayı önerirler :D

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Lütfen konunun amacı dışında mesaj atmaktan kaçının.

İyi forumlar.

12. Prophecy

Prophecy User

Şu konuyu hep üstte tutun sıralama klanları mafya gibi davranıyor hala. Kendi şirketimle savaşmak zorunda olmamalıyım. Ben oyuna başladığımda ŞİRKET SAVAŞLARI yazıyordu. Bu saçmalığa artık son verilmeli.

13. TeeeeT

TeeeeT User

bunun yerine yeni başlayanlara daha cazip geliştirme yardımları yapılmalı birleştirme diye bişey var oyunda 1-3 te 24 saat devolarium boss devalarium kessen 2 tane plasmide çıkaramazsın ( denedim çıkmadı 1 tane çıktı ) böyle yeni başlayanların gelişmesi için yapılmış olan bir mekanizmanın aslında yeni başlayanlara hiçbir faydası olmadığını görüyorum malesef artık lf4 ve hatta gelişmiş lf4 ler çıktı lf3 lerin credi ile alınabilir olması ve credi ile geliştirilmesi ve bu satış aynı zamanda geliştirme masraflarınında makul fiyatlarda olması gerekir ben eski oyuncuyum ama oyuna tekrardan başlama kararı aldım geçenlerde ve bugün buradayım yeni gelen lazerleri beğendim 145 vuranlar yeni başlayan oyuncular için ideal ancak hasarının yaratıklara 200 oyunculara 0 olması yeni başlayan oyuncular için daha çabuk gelişme fırsatı sunardı zaten diğer insanların rahat bırakmadığı düşük seviyeli oyuncuların bu sayede kendilerini gelişmeleri ve kasılmaları için bir şansı olurdu

Prophecy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş