Dostlar yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

Dostlar çok konu açıyorum belki ama forumun eski canlılığını çok özledik sorum ise şu

zeta 38/111 ( x1 de inşa edilmiş var bi tane) ve 90 k uridium var 100 k uri kassam yarında zetadan 35 k uri gelcek 135 hadi biraz daha kassam 150k uri yapsam o uriye burgu mu alayım yoksa bugünden biraz pala vb toplayıp onu zetaya mı harcasam ?

Edit gemi özellikleri: 12 lf4 1 kararsız lf4 8 iris 1 havoc full lf3 bo2 pet modüller protokoller mevcut 26 arge venom var

Son düzenlenen: 26 Ocak 2019
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Geminiz durumunuz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak bilmediğimizden cevap vermemiz zor olacaktır, fakat burgu düzenini alabilirsiniz. Verdiği ek hasar sizin için azımsanamaz bir şey olacaktır.

İyi forumlar.

3. ReiSauraN

ReiSauraN User

modum düzenledim ve yazdım gemi özelliklerini

modum konuyu kitleyebiliriz elimdeki 94 k uridiumu zetaya bastım 102/111 oldu gece 12 de zetayı tamamlayıp 35 k uri ile de 2. zetayı açarım gibi duruyor bir anda eridi gitti ggde uridiumlar :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2019
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.