DP-Becaon PET Modülü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Ted-Bundy tarafından 19 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

Merhaba, iyi oyunlar
    1- savas pet modulunu nereden alicaz etkinlikte? yerini bulamadim. Alirsak bizim gemimizi de guclendirir mi?
    2- dp beacon pet modulu kendi gemimizin hp sini artiriyor mu?

2. 1- yerini bende bulamadım (birleştirde yok galiba) Evet senin ve grubundakilerin hasarını %5 civarı artırıyor diye biliyorum.
    2- grubunuzdaki gemilerin ve klanınızın gemilerinin (geminiz dahil) yaşamını güçlendiren bir işaret yerleştirir. Aktif haldeyken% 30 daha fazla yakıt tüketir. Bahsedilen gemilerin ömrünü % 3,5 arttırır. (alıntı yaptım)

Ted-Bundy bunu beğendi.
  3. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

cok tesekkur ederim dostum, harika yazmissin.
    Simdiki soru; savas pet modulunu nereden alicaz etkinlikte? Yerini bilen var mi arkadaslar?

4. arkadaşlar ben bu pet hp beacon modülünün ne işe yaradığını hala çözemedim dp miktarini mi yükseltiyor? Yoksa can mı yeniliyor ne işe yarıyor bu modül illa işe yaraması için aktif bir grupta olmak mı gerekiyor soloda işe yaramıyor mu? Ceap verirseniz sevinirim

titans___ bunu beğendi.
  5. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

ben de pek anlamadim, denedim ama tek yaptigi max dp yi birazcik arttiracakmis gibi yapmasi. Diyelim savastasin modulu acinca pet beaconi (samandira gibi bir sey) birakiyor, icindeysen max. darbe puanin 550000'den 560.000 e cikacakmis gibi yapiyor ama zaten savasta oldugun icin gemi kendini tamir edemedigi (surekli hasar aldigindan) icin bir seye yaramiyor. Max dp ni degilde o andaki guncel, gercek dp yani hasar alirkenki dp ni arttirsaymis beacon i birakir birakmaz ki ben oyle olacak zanlediyordum super olurmus, belki de 10000 aniden arttiriyordur ama ben savas halinde oldugumdan (surekli hasar aldigimdan) anlamadim, biraz daha bakmak lazim. Cozersen olayi bizle de paylas lutfen

550.000 560.000 i ornek olarak yazdim, kucuk bir miktar artiyor yuzdesini bilmiyorum...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ekim 2021
  6. YARGU

YARGU S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

1-Birleştir kısmında PET seçeneklerinden bulabilirsiniz.
    2-Kendi gemimiz dahil, grup ve klandaki gemilerin de PET menzili içerisinde olduğu sürece DP'lerini güçlendirmektedir.

https://board-tr.darkorbit.com/threads/s-s-s-p-e-t-kullanim-kilavuzu.127074/#post-1328480

İyi Uçuşlar!

Ted-Bundy bunu beğendi.
  7. BUKANN

BUKANN User

ikisi de aktif savaşta işe yaramayan anlamsız modüller bence. savaş beacon belki hareketsiz npclerde yani mindfire keserken ya da karantina yaparken yararlı olabilir

8. tryhardD

tryhardD User

Oranları çok düşük olduğu için ve hele dp beacon içinde bulunduğunda dp'ni değil total sahip olabileceğin dp'yi arttırdığı için (grup savaşında aegis gidilmediğine göre) işlevsizler. Geribildirimleri okuyup bir ayar çekebilirler aslında da ona da üşenirler daha önemli işleri var çünkü...

9. Oyun Allaha emanet :)

tryhardD bunu beğendi.
  10. birleştirde bulunan hangi modülleri önerirsiniz arkadaşlar

titans___ bunu beğendi.
  11. titans___

titans___ User

bende ebedi kapıya yüklencem de NPC vuruş 4 olan modülü yapcam bu Altın Mısır Şeker kapı harici haritalardan çıkıyordu 4 gündür tık yok çıkmıyor ne Boss Curcibitor veya Kutulardan çıkmıyor çıkıyordu baya da kutuargesi ve kutu protokolleri işine girdim cephane toplarken faydalı oluyor , bu kadar protokolü yapıyoruzda sök çıkar zor oluyor hepsini taksak yaparlar mı acaba ?

12. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

Ben de birlestir kisminda PET seceneklerinde kurbanlik alev techizati 4 var ve DP Beacon aldim diye gozukuyor ama
    Birlestir kisminda PET seceneklerinde Kurbanlik alev techizati 4 var DP Beacon i da aldim diye gosteriyor ama Savas pet modulu yok, ben de anlamadim :)

13. YARGU

YARGU S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

O kısımın SS ini atar mısınız buraya?

İyi Uçuşlar!

14. smoonrise

smoonrise User

Ayrıntıya girmeden oyundaki birçok sorunlardan dolayı sadece hesap geri düşmesin diye etkinliklerden etkinliğe oyunda giren eski bir oyuncu olarak kendi fikrime göre yorumlayım umarım yardımcı olur .

Ben elimde olan önceli modülleri tamamladım öncelikle mesela kurbanlık alev vardı almadım ( zaten gruptaki oyuncuya kendi petinden kalkan aktarma işlevi ) Dp becaon yoktu geçen sefer almamıştım bu etkinlikte aldım çok etkisi olmayacağını tahmin ettiğim halde ilerde değerlenir diye tedbir amaçlı yani .

protokollerden kalkan dp link eski zamanı etkisi çok fazlaydı ama artık etkisi yok onun eksiklerini tamamlamadım , kaçınmayı tamamlamadım dp link açınca etkisi olmuyor pek diye zaten tutucu ile tek tuşla tutuyorlar peti ayrıca dp protokolü kullanmak çok daha avantajlı onun yerine .

Tamamladıklarım kurtarılan mal , radar , yaratık ve lazer protokolü .
    Yaratık Blde kasılan için yaratık p. %8 etkisi çok iyi özellikle abl lazeri ile pet etkisi çok yüksek olur invoke mind için .
    Radar büyük haritalı özel etkinliklerde kış etkinliği gibi büyük haritalarda ıce super ıce bulma için büyük avantaj olur .
    Kurtarılan mal zaten mevcut etkinlikte oldukça etkili 80 bn x4 120 bn rb civarı kadar lazer alıyorum pet protkolü arge katlayıcı ile mesela .
    Lazer ise biraz tarza kalıyor çoğu oyuncu dp link sebebi ile darbe protokolü kullanıyor belki kullanmayan petin vuruşuna odaklananlarda vardır bir örnek verilmesi gerekirse diğerlerini tamamlayan biri vsler için yada arena için 4 level lazer fulleyebilir bende eksik olanları tamamladım fulledim dursun kenarda diye .

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  15. Ted-Bundy

Ted-Bundy User

16. Kurbanlık açıklaması yok şaka gibi :)

Ted-Bundy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş