Droid Tasarim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve PİONEER tarafından 27 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İnternette videosu var mı diye baktım varmış. Link paylaşamıyorum.

Youtube'a darkorbit robo bat yazarsanız çıkacaktır.

2. PİONEER

PİONEER User

peki skulle felan nasil bakabilirim ?

3. Emi0666

Emi0666 User

youtube'a darkorbit skulle droit dizaynı yazarsan çıkar çıkmazsa darkorbit droit design yaz illaki çıkar :D

4. PİONEER

PİONEER User

baktim bulamadim

5.  
  6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Uridium ile almaktan başka bir çözüm yolu yoktur. Cadılar bayramı etkinliğinde bu tasarımları terör kapısı veriyordu. Aceleci davranmazsanız belki sizde çıkartırsınız.

İyi Forumlar.

7. PİONEER

PİONEER User

anlasilan yardim edemiceksiniz kilitleyin

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sormuş olduğunuz sorulara takım arkadaşlarım gereken cevapları vermiş.

İlgili rehberde arkasında iz bıraktığı yazılı olan bütün droid tasarımları iz bırakır. İncelemek istiyorsanız da internette gerekli araştırmaları yapabilirsiniz, pek çok videoda ve görselde bırakmış oldukları izler mevcut. Teknik konular hakkında forum görevlileri gereken cevapları verirler, gerekli yönlendirmeleri yaparlar. Görevlileri arama motoru gibi kullanmaya çalışıp sonrasında da böyle bir üslubu uygun bulmuyorum açıkcası.

Droid kelimesinin oyundaki İngilizce karşılığı Drone'dur. Aramanızı Türkçe yapmanız sonuç vermiyorsa "Bat drone" "demon drone" gibi basit aramalarla merak etmiş olduğunuz görselliğe ulaşabilirsiniz.

Gereken cevaplar verildiği için konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

.Hypnos. ve ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.