Öneri Droid update

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 4 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

???

1. Evet /yes

68,2%
  2. No/Hayır

31,8%
  1. Türkçe
    Bildiğiniz gibi lf-4 ve Hellstrom Güncelme geldi ve modifiye edildi Ek özellikler kazandılar.
    Droidler için neden olmasın

Droidlere eklediğimiz modüller ile kalkan emilimi, Kalkan puanları ve sağlık puanlarında neden daha güçlü bir etki elde etmiyorsunuz?

Kalkan Emilimi: Verilen veya alınan hasarın kalkanlar tarafından ne kadar emileceği olayıdır.

English
    As you know, lf-4 and Hellstrom have been updated and modified. They gained additional features.
    Why don't you get a stronger effect on shield absorption, Shield points and health points with the modules we add to the droids?

Shield Absorption: How much damage dealt or received is absorbed by shields.

Son düzenlenen: 4 Kasım 2021
    ALUCARD-BeRsErK, Purgatory ve YARGU bunu beğendi.
  2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gördüğüm en güzel konulardan birisi. :)

Forum kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. İndeks Bölümüne eklenmiştir.

Gerekli destekleri aldığı sürece raporlamaktan mutluluk duyacağız.

İyi Uçuşlar!

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. Teşekkürler

YARGU bunu beğendi.
  4. kardeş oyunda hasarlar çok fazla, sadece kalkanlara önem gelirse desteklerim ama hasara yönelik yenilikler gelirse kesinlikle red

yılmazcan47 ve YARGU bunu beğendi.
  5. Konu düzenlendi ,Tekrar incelermisiniz .
    Not : Çok fazla hasar ile ilgili şikayet geliyor :D

6. tahir_47

tahir_47 User

hasar sadece npc odaklı eklenebilir

7. npc hasarı oyunda şuan yeterli miktara gemiler darbe puanı olarak yetersiz daha çok :)

8. bence gelmemeli yükseltme modülleri zaten dengesizken bide böyle bişey gelirse oyun die bişey kalmaz
    benim düşüncem diğer gemilere kalkan emilimi bonusunu artırmaları veya mevcut olan hercules droit tasarımlarına yüzde 20 kalkan emilimi özelliği gelmeli neden hercules dedim çünkü hercules başından beri kalkanların güçlenmesi için gelmiş bir droit tasarımıydı spartan geldi geleli hercules kullanan kalmadı

Son düzenlenen: 6 Kasım 2021
  9. fikirlerin için teşekkürler .

10. Rica ederim dostum iyi forumlar

11. Purgatory

Purgatory User

Aslında bu konuya evet oyumu daha önce kullanmıştım. Yeni gelen Plus güncellemesinden sonra bu güncellemenin de etkisinin güzel olacağına tekrar kanaat getirdim.

Zamanla diğer gemilere Plus özelliklerinin verileceği,
    "Gelecekte yeni gemiler yükseltilecek ancak özelliği tanıtmak için 3 gemiyle başlıyoruz."
    ifadesi ile belirtiliyor. Fakat Plus için gereken malzemeleri elde etmek çok kolay olmayacak. Yeni Plus özellikli gemilerin gelmesininde çok hızlı olmayacağını düşünürsek bu sürecin oldukça zaman alacağını tahmin edebiliriz.

Nasıl ki Centurion, Orcus en çok tercih edilen gemiler olduysa her Plus güncellemesinden sonra aynı etkiyi yeni gemilerde görebiliriz. Bir süre sonra oyuncular sıkılabilir. Her geminin Plus'ı geldikçe çeşitlilik artabilir ama alması kolay olmadığı için bu çok uzun zaman sonra münkün olacaktır.

Eğer bu diroit güncellemesi gerçekleşirse hem diğer gemilerde(plus olmayan) orantısız hasar hissi daha az hissedilecek hem de çeşitlilik artacaktır diye düşünüyorum.

Konu için teşekkürler @yılmazcan47 , bana önerdiğin gibi, discord'un feedback odasında paylaşımını ingilizce açıklamalı olarak tekrar yapabilirsen bu konunun da ses getirebileceğini umuyorum. Görselle desteklemek için ben "imgur" kullandım henüz olumsuz bir geribildirim yapılmadı. Görselleri de kullanman öneriyi güçlendirir.

12. N/A Direk bana uyarı da bulundu link atma diye :D
    Görsel olmadan nasıl anlatılır bilmiyorum :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2021
  13. YARGU

YARGU Guest

Dikkat et IP banı atmasın :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2021
  14. yohhh artıkkkk

Sayfayı Paylaş